Raciborska policja zachęca szkoły do współpracy [ZDJĘCIA]

Raciborska policja zachęca szkoły do współpracy
Raciborska policja zachęca szkoły do współpracy

Mundurowi, podczas wizyt w placówkach oświatowych, rozdawali materiały promocyjne dotyczące programu „Dzielnicowy bliżej nas”, aplikacji mobilnej „Moja Komenda” oraz Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

- reklama -

 

Policjanci z KPP w Raciborzu promują możliwość łatwiejszego kontaktu z policją. W swoich rejonach służbowych mundurowi rozdawali w placówkach oświatowych materiały promocyjne dotyczące programu „Dzielnicowy bliżej nas”, aplikacji mobilnej „Moja Komenda” oraz Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

– Broszury i ulotki zawierają dane kontaktowe do konkretnego dzielnicowego w danym rejonie służbowym, takie jak numer telefonu służbowego, adres email oraz jego imię i nazwisko. Dzięki zainstalowaniu na telefonie aplikacji mobilnej „Moja Komenda” kontakt z wybranym dzielnicowym sprowadza się właściwie do jednego kliknięcia. Aplikacja „Moja Komenda” umożliwia także wyszukanie różnych jednostek policji, wskazując tę najbliżej usytuowaną – wyjaśnia Mirosław Szymański z KPP w Raciborzu.

Mundurowi odwiedzili szkoły na terenie Raciborza. Broszury i plakaty znajdują się również w gablotach spółdzielni mieszkaniowych, na klatkach schodowych oraz tablicach ogłoszeń w instytucjach czy parafiach.

Fot. KPP Racibórz

publ. /j/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj