„Dusza i ciało” w kinie Przemko. Zmiana w repertuarze

0
dusza i cialo kino przemko raciborz
„Dusza i ciało”.

Maria jest nowo przyjętą pracownicą działu kontroli mięsa w rzeźni, a Endre jej dyrektorem. Przypadkowo dowiadują się, że śnią identyczny sen, w którym są jeleniami. Film „Dusza i ciało” będzie można zobaczyć w ramach DKF Puls.

Z przyczyn niezależnych od kina Przemko następuje zmiana w jego repertuarze. Film pt. „Syn Królowej Śniegu”, który miał zostać wyświetlony 1 lutego o godz. 18:00, zostaje przeniesiony na 8 lutego na godz. 18:00. 1 lutego o godz. 18:00 kino zaprasza na film pt. „Dusza i ciało”. Bilet wstępu: 5 zł.

- reklama -

Od chwili, gdy Maria zostaje kontrolerem jakości w rzeźni w Budapeszcie, zaczynają się zakulisowe szepty. W czasie lunchu w sterylnej kantynie młoda kobieta siada samotnie. Podchodzi do swojej pracy poważnie i ściśle przestrzega przepisów. Jej świat składa się z liczb i danych, które wryły się w jej pamięć od dzieciństwa. Jej szef, trochę starszy od niej Endre, to również spokojny człowiek. Stopniowo zaczynają się poznawać. Odkrywają nie tylko braterstwo dusz, ale nawet to, że mają takie same sny. Ostrożnie próbują sprawić, by się spełniły.

oprac. /kp/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here