Kabaret Hrabi wystąpi w RCK

kabaret Hrabi fot Kamila Markiewicz-Lubanska
Kabaret Hrabi. Fot. Kamila Markiewicz-Lubańska.

Jeden z najbardziej cenionych współczesnych polskich kabaretów wystąpi w marcu w Raciborzu.

20 marca o godz. 18:00 w sali widowiskowej RCK RDK przy ul. Chopina wystąpi kabaret Hrabi. Bilety w cenie 70 zł do nabycia na stronach kupbilecik.pl i biletyna.pl.

- reklama -

Cyrkuśniki to najnowszy program kabaretu Hrabi. – „Patrzcie, idzie nasz miejscowy cyrkuśnik”! – lata temu usłyszał Dariusz Kamys, wchodząc do sklepu spożywczego. Niech więc tak będzie! Cyrkuśniki – aktorzy na usługach publiczności. Wszystko dla niej. Hrabi do usług – zaprasza grupa Hrabi.

Kabaret Hrabi to jeden z najbardziej cenionych współczesnych kabaretów. Zielonogórsko-warszawski kabaret powstał w 2002 roku i ma na koncie kilka udanych programów, które zakończyły się nagraniami DVD. Członkowie kabaretu są ze sceną kabaretową związani od lat, wcześniej cześć z nich występowała np. w Kabarecie Potem czy Kabarecie HiFi. Mimo iż nie są częstymi bywalcami telewizyjnych programów kabaretowych, sale podczas ich występów zawsze pękają w szwach. Utrzymują od lat bardzo wysoki poziom prezentowanego humoru, który szybko przypada do gustu każdemu, bez względu na wiek czy poglądy.

Skład Hrabi: Joanna Kołaczkowska, Tomasz Majer, Dariusz Kamys, Łukasz Pietsch.

hrabi rck raciborz

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here