Trwa aukcja charytatywna Gwiazdki Serc [ZDJĘCIA]

0
licytacja
Aukcja charytatywna Gwiazdki Serc.

Jeszcze do końca lutego można licytować przedmioty, które na licytację przekazali Kuba Błaszczykowski, Agnieszka Radwańska, Zbigniew Foryś i Fundacja PKO Banku Polskiego.

Trwa licytacja gadżetów zorganizowana przez Raciborską Izbę Gospodarczą w ramach Gwiazdki Serc. Tym razem można licytować: sukienkę i daszek z autografem Agnieszki Radwańskiej, piłkę i zdjęcie z autografem Kuby Błaszczykowskiego, płytę winylową zespołu Lombard “Live” z podpisami zespołu oraz książkę z nutami i słowami piosenek z płyty “Szara maść: zespołu Lombard. Fundacja PKO Banku Polskiego podarowała organizatorom Gwiazdki dwie damskie jedwabne apaszki (wartość jednej: 332,10 zł) – cena wywoławcza: 250 zł, dwie męskie jedwabne szaliki (wartość jednego: 369 zł) – cena wywoławcza: 270 zł, a także zawieszkę z bursztynem – AMBER Jewellery (wartość biżuterii to 455,10 zł) – cena wywoławcza 350 zł. Aukcja potrwa do 28 lutego 2018 roku.

- reklama -

Licytacje trwają pod adresem facebook.com/events/2046362205650897. W aukcji wygrywa osoba, która w wyznaczonym czasie oraz zgodnie z niniejszym regulaminem (dostępny na stronie Raciborskiej Izby Gospodarczej) zaoferuje najwyższą kwotę za dany przedmiot. Członkowie RIG zachęcają do udziału, bo każda darowana złotówka to zadowolenie najmłodszych mieszkańców powiatu raciborskiego, którzy potrzebują pomocy.

Dochód z koncertów i aukcji w całości przeznaczony zostaje na cele charytatywne. Przez wszystkie edycje udało się uzbierać ponad 400 tys. zł. Przekazano je m.in. na ciepłe posiłki dla najuboższych dzieci z raciborskich Szkół Podstawowych nr 1, 13, 15 i 18. Wsparcie otrzymał także Zespół Szkół Specjalnych na posiłki dla podopiecznych, organizację obozu sportowo-kondycyjnego oraz zabiegi rehabilitacyjne. Z pomocy skorzystało również Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych i Ich Otoczenia SPEKTRUM. Z zebranych środków udało się wyposażyć salę do terapii i zabawy dla dzieci z autyzmem. Ufundowano też stypendia za dobre wyniki w nauce, które otrzymali uczniowie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 i nr 2 Mechanik w Raciborzu. Założeniem Gwiazdki Serc jest dobroczynny charakter oraz pomoc osobom potrzebującym.

oprac. /kp/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here