Fiku-miku odwiedziło Przedszkole nr 3 [ZDJĘCIA]

Fiku-miku odwiedziło Przedszkole nr 3
Fiku-miku odwiedziło Przedszkole nr 3

Każdego roku, zanim nastąpi oficjalny nabór do przedszkoli, Fiku-miku wybiera się z wizytą do jednego z raciborskich przedszkoli.

- reklama -

 

Grupa maluchów z Fiku-miku, wraz z opiekunami, wybrała się w odwiedziny do Przedszkola nr 3 w Raciborzu. Rodzice zostali bardzo miło przyjęci przez obie panie dyrektor oraz personel placówki. Rodzice mogli przyjrzeć się działaniu przedszkola. Dzieci obejrzały szatnię, korytarze, ale największe wrażenie zrobiło oczywiście odwiedzenie wszystkich grup wiekowych: od 3 do 6 latków.

Sale w przedszkolu są przestronne i jasne z wielkimi oknami, na co zwrócili uwagę praktycznie wszyscy zwiedzający. W każdej sali dzieci buszowały, przyglądały się zajęciom plastycznym, które były w trakcie realizacji. Za zgodą dyrekcji, Fikusie zaglądały do łazienek oraz obejrzały salę logopedyczną. Przedszkole prowadzi indywidualną terapię dla dzieci nadpobudliwych oraz posiada dużą salę gimnastyczną.

Podczas gdy dzieci bawiły się w sali gimnastycznej, rodzice mogli porozmawiać z obiema paniami dyrektor oraz nauczycielami, poznać harmonogram dnia w przedszkolu, zadać mnóstwo pytań o diety, leżaki, język angielski i inne zajęcia dodatkowe. Przedszkole przygotowało dla Fikusiów leżaki do przetestowania przez maluchy.

Na pamiątkę spotkania, dzieci otrzymały czapeczki z logo przedszkolnym oraz breloczki. W Przedszkolu nr 3 przebywają już byli uczestnicy zajęć w Fiku-miku. Po spotkaniu, dzieci spędziły czas na nowo wybudowanym kolorowym placu zabaw.

źródło: Fiku-miku

publ. /j/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here