Koncert St. James Hotel na Końcu Świata [WIDEO]

0
st james hotel raciborz
St. James Hotel.

St. James Hotel będzie można zobaczyć i usłyszeć w najbliższy piątek w Raciborzu.

24 lutego o godz. 20:00 Przystanek Kulturalny Koniec Świata zaprasza na koncert zespołu St. James Hotel. Będzie to inauguracja nowej akcji – Przystanek Live Music, czyli muzyka na żywo w sobotnie wieczory. Wejście darmowe.

- reklama -

St. James Hotel w nowym składzie, z nową płytą, w dawnym dobrym, alternatywnym brzmieniu. Istniejąca od dziewięciu lat grupa wraca na scenę z nowym materiałem. Druga płyta zespołu nosi tytuł „Wojenny taniec ducha”, a wydawnictwo promuje teledysk o tym samym tytule. Na krążku znalazło się osiem utworów muzycznie mocno osadzonych w charakterystycznym dla zespołu stylu. St. James Hotel nie ukrywa swoich muzycznych fascynacji twórczością 16 Horsepower, Woven Hand oraz Black Rebel Motorcycle Club. Zespół na przestrzeni lat miał zaszczyt występować zarówno przed klubową, jak i festiwalową publicznością. Mmożna było go usłyszeć m.in. na OFF Festivalu, Rawie Blues oraz Olsztyńskich Nocach Bluesowych, a także na Festiwalu im. Ryśka Riedla. Grupa została również dostrzeżona przez środowisko muzyczne, skąd liczne nagrody i wyróżnienia.

Na koncercie promującym drugą płytę zespołu nie zabraknie również utworów z wcześniejszego okresu działalności grupy oraz tych ze specjalnego repertuaru.

Skład: Tomasz Pełczyński, Michał Markowicz, Marek Wilczyński.

oprac. /kp/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here