Zamek Piastowski w Raciborzu zaprasza do udziału w warsztatach

0
warsztaty platnerskie zamek piastowski
Warsztaty płatnerskie na Zamku Piastowskim.

– Tutaj poznasz księcia, przymierzysz szaty księżniczki, zostaniesz królem, a nawet rycerzem. Zwiedzając zamek zajrzysz m. in. do Śląskiego Sherwood, a także odwiedzisz jedyną w Polsce tak wszechstronną wystawę o więziennictwie – zaprasza raciborski zamek.

– Szukasz ciekawego miejsca? Dobrze trafiłeś! Zamek Piastowski w Raciborzu zaprasza zarówno dzieci, młodzież jak i osoby dorosłe do udziału w warsztatach. To tu na zamku w Raciborzu nasze marzenia z dzieciństwa mogą się ziścić – zachęca Mariola Jakacka, dyrektor Agencji Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim w Raciborzu.

- reklama -

Na raciborskim zamku można poznać księcia, przymierzyć szaty księżniczki, zostać królem, a nawet rycerzem. Zwiedzając zamek, można zajrzeć m.in. do Śląskiego Sherwood, a także odwiedzić jedyną w Polsce tak wszechstronną wystawę o więziennictwie. Zamek Piastowski w Raciborzu to nie tylko wystawy stałe i czasowe – to także miejsce, w którym można wziąć udział w warsztatach. Szczegółowa oferta warsztatów tutaj. Zainteresowane grupy udziałem w warsztatach proszone są o wcześniejszy kontakt telefoniczny +48 32 700 60 52 lub e-mailowy: [email protected] Warsztaty są płatne, zgodnie z cennikiem dostępnym na stronie zamekpiastowski.pl/site/index/181.html. Uczestnicy warsztatów mogą również bezpłatnie zwiedzić Zamek Piastowski i kaplicę z przewodnikiem.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here