Biblioteka zaprasza na „Melodie znane i lubiane”

0
melodie znane i lubiane biblioteka
Melodie znane i lubiane.

W bibliotece w Raciborzu odbędzie się koncert skrzypcowy w wykonaniu Jolanty Cwik, który przeplatać będzie twórczość raciborskiej poetki Jagody Wałaszek.

7 marca o godz. 18:00 raciborska biblioteka zaprasza na „Melodie znane i lubiane” – mariaż muzyki klasycznej i poezji. W wigilię Święta Kobiet koncert skrzypcowy w wykonaniu Jolanty Cwik przeplatać będzie twórczość raciborskiej poetki Jagody Wałaszek.

- reklama -

O oprawę muzyczną wieczoru zadba Jolanta Cwik – absolwentka uniwersytetu w Cieszynie. Zapytana, uchyliła jedynie rąbka tajemnicy repertuaru: „Będzie muzyka klasyczna, popularna i ludowa”. Przy takim planie programu należy spodziewać się wielu – tytułowych – znanych i lubianych melodii.

Poezja Jagody Wałaszek jest już znana bywalcom bibliotecznych spotkań. Zadebiutowała w 2009 r. tomikiem „Jagodowe sny”. Biblioteka zorganizowała wtedy spotkanie z autorką, na które stawiło się duże grono miłośników lokalnej kultury. W walentynkowy wieczór 2014 r. poetka zaprezentowała się przed biblioteczną publicznością ze swoim drugim tomikiem pt. „…a, w moich włosach – wiatr…”.

melodie znane i lubiane

oprac. /kp/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here