Dzienne Archiwum: 10 marca 2018
Kabaret Moralnego Niepokoju wystąpił w RCK [ZDJĘCIA]
Jedna z najpopularniejszych polskich grup kabaretowych wystąpiła w Raciborzu ze swoim nowym programem "Maj zaczyna się we wtorek".
“Maj zaczyna się we wtorek” – taki...
Turniej Siatkarski Zakładów Pracy i Służb Mundurowych [ZDJĘCIA]
Po sobotnich rozgrywkach do dalszej fazy turnieju awansowały: Zakład Karny, Koltech, Eko-Okna, Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich, SGL Carbon, Komenda Powiatowa Państwowej Straży...
Posłanka Lenartowicz o zakazie handlu w niedziele [ZDJĘCIA]
- My, Platforma Obywatelska, jesteśmy przeciwni takim sztucznym regulacjom. Niech Polacy, którzy chcą pracować w niedziele, mają taką możliwość - mówiła posłanka.
W przededniu pierwszej...
Raciborskie uroczystości z okazji 80-lecia Rodła
W ramach obchodów na ścianie Domu Kultury Strzecha zamontowana zostanie tablica z wygrawerowanymi 5 Prawdami Polaków.
Jedną z najbardziej znanych organizacji pielęgnujących polskie cnoty na...
Justyna Święty-Ersetic gościem prezydenta Raciborza
Podczas spotkania nie brakowała gratulacji w związku z wywalczeniem srebrnego medalu Halowych Mistrzostw Świata w Birmingham.
Dzień Kobiet w Urzędzie Miasta miał sportowy charakter. -...
Promocja książki o Aleksandrze Zawadzkim – wojewodzie śląskim i działaczu komunistycznym
Biblioteka w Raciborzu zaprasza na promocję wydanej przez Instytut Pamięci Narodowej monografii „Aleksander Zawadzki. Działacz komunistyczny i wojewoda śląski (1945–1948)” autorstwa Janusza Mokrosza.
Aleksander Zawadzki...
Ewelina Kamczyk. Królowa Strzelczyń z Krzyżanowic
22-letnia piłkarka gra obecnie w klubie Górnik Łęczna. W sezonie 2016/2017 na 66 rozegranych spotkań, do bramki trafiała 67 razy. Zdobyła tytuł Królowej Strzelczyń....




![Kryminały po śląsku w raciborskiej bibliotece. Spotkanie z Marcinem Szewczykiem [ZDJĘCIA] Kryminały po śląsku w raciborskiej bibliotece. Spotkanie z Marcinem Szewczykiem](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/marcin-szewczyk-pszow-biblioteka-raciborz.jpg)







![218 uczniów z Raciborza ze stypendiami za wyniki w nauce [ZDJĘCIA] Rozdanie stypendiów za wyniki w nauce w pierwszym półroczu roku szkolnego 2025/2026](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/stypendia-raciborz.jpg)


![Ponad 15 litrów krwi podczas akcji w raciborskim oddziale Straży Granicznej [ZDJĘCIA] Ponad 15 litrów krwi podczas akcji w raciborskim oddziale Straży Granicznej](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/slosg-straz-graniczna-krwiodawstwo.jpg)
![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)



![Kabaret Moralnego Niepokoju wystąpił w RCK [ZDJĘCIA] Kabaret Moralnego Niepokoju wystąpił w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2018/03/kabaret-moralnego-niepokoju-raciborz-rck-324x235c.jpg)
![Turniej Siatkarski Zakładów Pracy i Służb Mundurowych [ZDJĘCIA] Turniej Zakladow Pracy i Sluzb Mundurowych Raciborz](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2018/03/Turniej-Zakladow-Pracy-i-Sluzb-Mundurowych-Raciborz-324x235c.jpg)
![Posłanka Lenartowicz o zakazie handlu w niedziele [ZDJĘCIA] Gabriela Lenartowicz](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2018/03/lenartowicz_logo-324x235c.jpg)











![XIII Turniej Zakładów Pracy i Służb Mundurowych rozstrzygnięty [ZDJĘCIA] XIII Turniej Zakładów Pracy i Służb Mundurowych rozstrzygnięty](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/Turniej-Siatkarski-Zakladow-Pracy-i-Sluzb-Mundurowych-o-Puchar-Prezydenta-Miasta-Raciborz-100x70.jpg)