Zmiany w nowym rozkładzie komunikacji miejskiej w Raciborzu

Autobus komunikacji miejskiej w Raciborzu
Autobus komunikacji miejskiej w Raciborzu

Przedsiębiorstwo Komunalne wzięło pod uwagę komentarze i propozycje mieszkańców i opublikowało rozkład jazdy ze zmianami.

W minionym tygodniu ukazał się nowy rozkład jazdy autobusów związany ze zmianą systemu funkcjonowania komunikacji miejskiej w Raciborzu, która wejdzie w życie 19 marca. Spotkał się on z dużym zainteresowaniem pasażerów. Wśród komentarzy pojawiło się sporo propozycji, dlatego w rozkładzie jazdy nastąpiły korekty, które są odpowiedzią na oczekiwania mieszkańców. Poniżej można pobrać rozkład jazdy uwzględniający poprawki w formacie pdf na „dni robocze” oraz na „soboty, niedziele i dni wolne od pracy”, a także mapę sieci komunikacyjnej.

- reklama -

Do pobrania:

Rozkład jazdy – dni robocze

Rozkład jazdy – soboty, niedziele i dni wolne od pracy

Mapa sieci komunikacyjnej

oprac. /kp/

- reklama -

19 KOMENTARZE

  1. Prezes pk do zwolnienia korekta daremna nieuwzgledniono pruzb pasażerów jezdzacych do zakladu pracy chronionej rameta ok zyczymy wam wozenia powietrza i jak najszybciej bankructwa.krollewska rameta dziekuje .

  2. Tak pozmieniali że aż im się pomieszało wszystko ! Linia 5 SN- opis mówi. jedno,a autobus jedzie inaczej !! Kilka tablic nie ma oznaczenia do jakiej linii należy.

  3. Gorzej niz dramat to totalna katastrofa w SN z konstytucji na 6 rano nie dojedzierz nigdzie a oni wielce korekte zrobili na prosbe pasażerów ciekawe jaką ? W innych miastach wszystko idzie zrobic nawet nocne kursy są a w raciborzu nic nie idzie .Zenada i nic więcej.

  4. Zwolnic prezesa i jego spółka to parodia co robi w raciborzu z komunikacją niszczy życie i nerwy raciborzanom i niepelnosprawnym pracujacym ludziom w raciborzu.

  5. Zostawic dotychczasowy rozklad dodajac wiecej kursów zwlascza po 22 zeby moc wrocic z 2 zmiany do dzielnic raciborza a będzie ok.jak nie to zegnaj PK.

  6. Tak to uklady prezesa pk i prezydenta dziury raciborza trzeba spadac z raciborza bo tutaj nawet do pracy sie nie dojedzie won z raciborzem i calym pk.

  7. Halo dawac decyzje co z roskladem jazdy czy będzie inny poprawwiony normalny dla ludzi raciborza czy nie czekamy na decyzje panie prezesie mucha .

  8. Wyjebali niepełnosprawnych nie maja teraz jak dojechac do pracy na ramete na 6 niemowiac o 2 zmianie i powrocie wsoboty z konstytucji niedojedziez w kierunek widok do pracy na 6 rano zajebac caly pk wraz zprezesem i jego kierowcami ktorzy jezdza jak idioci tak jak dzis ten o 14.11 ul krolewska linia 6kierunek wojnowice nr autobusu 1089 normalny idiota jechal jak by sie pierwszy raz uczyl jechac kazdy sie prawie przewracal szarpal jak nienormalny tacy jeżdżą w pk iw dupie to mają.won raciborz.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here