Zmiany w nowym rozkładzie komunikacji miejskiej w Raciborzu

19
Autobus komunikacji miejskiej w Raciborzu
Autobus komunikacji miejskiej w Raciborzu

Przedsiębiorstwo Komunalne wzięło pod uwagę komentarze i propozycje mieszkańców i opublikowało rozkład jazdy ze zmianami.

W minionym tygodniu ukazał się nowy rozkład jazdy autobusów związany ze zmianą systemu funkcjonowania komunikacji miejskiej w Raciborzu, która wejdzie w życie 19 marca. Spotkał się on z dużym zainteresowaniem pasażerów. Wśród komentarzy pojawiło się sporo propozycji, dlatego w rozkładzie jazdy nastąpiły korekty, które są odpowiedzią na oczekiwania mieszkańców. Poniżej można pobrać rozkład jazdy uwzględniający poprawki w formacie pdf na „dni robocze” oraz na „soboty, niedziele i dni wolne od pracy”, a także mapę sieci komunikacyjnej.

- reklama -

Do pobrania:

Rozkład jazdy – dni robocze

Rozkład jazdy – soboty, niedziele i dni wolne od pracy

Mapa sieci komunikacyjnej

oprac. /kp/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

19 KOMENTARZE

 1. Pasazer

  Prezes pk do zwolnienia korekta daremna nieuwzgledniono pruzb pasażerów jezdzacych do zakladu pracy chronionej rameta ok zyczymy wam wozenia powietrza i jak najszybciej bankructwa.krollewska rameta dziekuje .

 2. Gosc

  Racja won z pk z mucha nieliczy sie zludzmi .

 3. racka

  Tak pozmieniali że aż im się pomieszało wszystko ! Linia 5 SN- opis mówi. jedno,a autobus jedzie inaczej !! Kilka tablic nie ma oznaczenia do jakiej linii należy.

 4. racka

  KIEDY. WYWiESICIE. TE. PLANY. I. EIZKŁAD JAZDY. NA. WSZYSTICH PRZYSTANKACH. ??

 5. Z

  Zwolnic prezesa pk nieliczy się wogule spasazerami robi ws ystko jak on chce parodia w raciborzu.

 6. Gosc

  Brak dojazdu z placu konstytucji na 6 do pracy w kierunek widok .

 7. Gosc

  W soboty niedziele brak dojazdu na 6 do pracy kierunek widok .

 8. Anonim

  Dramat.

 9. Pasazer

  Gorzej niz dramat to totalna katastrofa w SN z konstytucji na 6 rano nie dojedzierz nigdzie a oni wielce korekte zrobili na prosbe pasażerów ciekawe jaką ? W innych miastach wszystko idzie zrobic nawet nocne kursy są a w raciborzu nic nie idzie .Zenada i nic więcej.

 10. P

  Zwolnic prezesa i jego spółka to parodia co robi w raciborzu z komunikacją niszczy życie i nerwy raciborzanom i niepelnosprawnym pracujacym ludziom w raciborzu.

 11. Pasażer

  Proszę zostawić rozkład jazdy który był do tej pory bo tym cudownym wynalazkiem nikt nie będzie jeżdził.

 12. Gosc

  Prezes mucha powietrze i kierowca będą jezdzic.

 13. Gosc

  Zostawic dotychczasowy rozklad dodajac wiecej kursów zwlascza po 22 zeby moc wrocic z 2 zmiany do dzielnic raciborza a będzie ok.jak nie to zegnaj PK.

 14. Marian

  O hurwa, ale cujowy nowy rozkład jazdy. To chyba ciecie układały.

 15. Anonim

  Tak to uklady prezesa pk i prezydenta dziury raciborza trzeba spadac z raciborza bo tutaj nawet do pracy sie nie dojedzie won z raciborzem i calym pk.

 16. P

  Won z prezesem muchą niszczy raciborz.

 17. Anonim

  Dawac decyzje co robicie dalej ?my raciborzanie chcemy wiedzieć co zrobicie czy mamy interwencję podac wyżej.

 18. Gosc

  Halo dawac decyzje co z roskladem jazdy czy będzie inny poprawwiony normalny dla ludzi raciborza czy nie czekamy na decyzje panie prezesie mucha .

 19. Anonim

  Wyjebali niepełnosprawnych nie maja teraz jak dojechac do pracy na ramete na 6 niemowiac o 2 zmianie i powrocie wsoboty z konstytucji niedojedziez w kierunek widok do pracy na 6 rano zajebac caly pk wraz zprezesem i jego kierowcami ktorzy jezdza jak idioci tak jak dzis ten o 14.11 ul krolewska linia 6kierunek wojnowice nr autobusu 1089 normalny idiota jechal jak by sie pierwszy raz uczyl jechac kazdy sie prawie przewracal szarpal jak nienormalny tacy jeżdżą w pk iw dupie to mają.won raciborz.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here