IV Rafako Półmaraton Racibórz. Ruszyły zapisy

III Półmaraton Rafako Racibórz
III Półmaraton Rafako Racibórz

Raciborski półmaraton cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród biegaczy z Polski i zagranicy. Właśnie wystartowały zapisy.

26 sierpnia w ramach projektu 4BiegiRaciborz odbędzie się czwarta edycja Rafako Półmaraton Racibórz. Można już się zapisywać. Szczegóły na stronie online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=3822

- reklama -

Raciborski półmaraton cieszy się ogromnym zainteresowaniem i uznaniem biegaczy. W przeprowadzonym niedawno konkursie portalu Maratonypolskie.pl ubiegłoroczna edycja półmaratonu zajęła drugie miejsce w kategorii „Półmaratony kameralne (do 1000 uczestników)”, czwartą pozycję w kategorii „Biegi duże (500-999 uczestników)”, piąte miejsce w zestawieniu biegów w miastach 25-100 tysięcy mieszkańców, szóste miejsce w kategorii „Biegi organizowane przez samorządy”, a także drugie miejsce w kategorii „Biegów w województwie śląskim”. Trasa biegu prowadzi głównymi ulicami miasta, posiada atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki i wynosi 21 097,5 m. Co roku odbywa się też charytatywny Mini RAFAKO Półmaraton Racibórz, a sportowym emocjom towarzyszą różnorodne atrakcje w miasteczku biegacza.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj