„Koziołek Matołek” Teatru Lalek Banialuka w RCK

0
Koziołek Matołek. Fot. banialuka.pl
Koziołek Matołek. Fot. banialuka.pl

Koziołek znów przemierza świat, szukając swego miejsca na ziemi. Odwiedza egotyczne kraje, przebywa na dworze cesarskim, uczy się chińskiego, zaklina węże na targu w Bombaju, spotyka Indian i oczywiście przeżywa wiele emocjonujących przygód – groźnych, śmiesznych i pouczających.

14 kwietnia o godz. 16:00 w sali widowiskowej RCK RDK przy ul. Chopina 21 odbędzie się spektakl „Koziołek Matołek” w wykonaniu Teatru Lalek Banialuka. Bilety w cenie 15 zł ulgowy (dzieci) i 20 zł normalny (dorośli) do nabycia w kasach RCK i na biletyna.pl/event/sector/id/154026. Honorowane raciborskie karty: Senior 60+ i Rodzina+.

- reklama -

A Koziołek wziął tobołek
I wędruje biedaczysko
Po szerokim szukać świecie
Tego, co jest bardzo blisko
– takie motto towarzyszy kolejnym, nowym przygodom Koziołka Matołka, ulubieńca wszystkich dzieci i najmłodszych widzów Banialuki.

Pierwsza część jego wędrówki po świecie cieszyła się ogromnym powodzeniem, co zachęciło teatr i reżyserkę Lucynę Sypniewską do pokazania nowych przygód Koziołka. Także tym razem spektakl zrealizowany jest w lubianej przez dzieci konwencji zabawy teatralnej. Spektakl wypełnia wartka akcja, barwne przygody, zabawne sytuacje, humorystyczne zdarzenia, wyborowe aktorstwo i przebojowa muzyka. A Koziołek znów przemierza świat, szukając swego miejsca na ziemi. Odwiedza egotyczne kraje, przebywa na dworze cesarskim, uczy się chińskiego, zaklina węże na targu w Bombaju, spotyka Indian i oczywiście przeżywa wiele emocjonujących przygód – groźnych, śmiesznych i pouczających. Jak zwykle wychodzi cało z każdej opresji i w chwale wraca do rodzinnego Pacanowa, odnajdując – całkiem blisko – to, co dla niego najlepsze.

Reżyseria: Lucyna Sypniewska
Scenografia: Ewa Pietrzyk
Muzyka: Piotr Nazaruk
Aktorzy: Małgorzta Bulska, Maria Byrska/Piotr Tomaszewski, Katarzyna Pohl, Lucyna Sypniewska, Radosław Sadowski
Premiera: 1 lutego 2004
Przedstawienie dla dzieci od 3 lat.

oprac. /kp/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here