Mecz reprezentacji na Stadionie Śląskim. Jak sprawnie dojechać?

0
Mecz reprezentacji U19 na Stadionie Śląskim
Mecz reprezentacji U19 na Stadionie Śląskim

We wtorek należy spodziewać się wzmożonego ruchu pojazdów na głównych arteriach komunikacyjnych aglomeracji śląskiej, a w szczególności na drogach dojazdowych w rejon Stadionu Śląskiego. Wprowadzona zostanie czasowa zmiana organizacji ruchu.

Dziś, 27 marca, reprezentacja Polski zmierzy się na Stadionie Śląskim w Chorzowie w towarzyskim meczu z Koreą Południową. Specjalnie dla wszystkich kibiców policja opracowała podręczne kompendium. Znalazły się w nim niezbędne informacje, które pomogą sprawnie dotrzeć na stadion, komfortowo wejść na trybuny i szybko znaleźć swoje miejsce.

- reklama -

O godz. 9:00 zostanie uruchomiona specjalna infolinia. Do godz. 21:00, dzwoniąc pod numer telefonu 32 200 11 11, będzie można uzyskać informacje o bieżącej sytuacji na drogach oraz sposobie dojazdu na stadion.

Na skrzyżowaniach, w sytuacjach tego wymagających, wprowadzona zostanie ręczna regulacja ruchem przez policjantów, dlatego policja apeluje do kierujących pojazdami o zachowanie szczególnej uwagi i stosowanie się do sygnałów i poleceń wydawanych przez uprawnione osoby.

Ponieważ organizator imprezy nie zapewnił w obrębie stadionu, jak również parku, rekomendowanych miejsc parkingowych dla kibiców, zaleca się osobom nie posiadającym specjalnych przepustek PZPN o zrezygnowanie z przyjazdu swoim pojazdem w rejon stadionu. Dla uczestników imprezy uruchomiona zostanie dodatkowa komunikacja tramwajowo-autobusowa oraz kolejowa pociągów Kolei Śląskich, z której będzie można korzystać bezpłatnie w dniu imprezy od godz. 9:00 do godz. 1:00 dnia następnego na podstawie posiadanego biletu na mecz.

polska korea mecz

oprac. /kp/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here