Śniadanie biznesowe raciborskiego Inkubatora Przedsiębiorczości

0
Biznes
Biznes

Tomasz Markowski opowie, jak zarządzać sobą w czasie. Zaplanowano też sesję networkingową.

13 kwietnia w Pubie Piwnica Raciborska odbędzie się śniadanie biznesowe Inkubatora Przedsiębiorczości. Sesję networkingową poprzedzi krótki wykład Tomasza Markowskiego, który podpowie, jak zarządzać sobą w czasie. Na wszystkich czekają przekąski i kawa.

- reklama -

W trakcie spotkania każdy z uczestników będzie mógł krótko zaprezentować swoją firmę lub ofertę oraz wspomnieć, jakich klientów szuka. W spotkaniu weźmie udział około 30 osób, dlatego warto zabrać ze sobą co najmniej tyle wizytówek. Jeśli część networkingowa okaże się za krótka, będzie możliwość przedłużenia spotkania.

Plan spotkania:
8:15-8:30 Rejestracja uczestników, przyjmowanie wizytówek do loterii i powitalna kawa
8:30-8:40 Rozpoczęcie spotkania – krótka prezentacja idei śniadań biznesowych oraz Inkubatora Przedsiębiorczości
8:40-9:00 Wystąpienie gościa specjalnego, Tomasza Markowskiego z RUBIKON Grupa Trenerów Biznesu pt. „Zarządzanie sobą w czasie – kilka praktycznych i użytecznych wskazówek”.
9:00-9:30 Networking w praktyce, czyli szybka sesja networkingowa
9:30-9:35 Loteria wizytówkowa
9:35-10:00 Śniadanie (szwedzki stół) oraz networking w kuluarach
10:00 Zakończenie oficjalnej części śniadania biznesowego

Rejestracja na stronie biznesowesniadanie.evenea.pl.

Tomasz Markowski – psycholog, trener sprzedaży, konsultant biznesowy, menedżer i przedsiębiorca, który przebył drogę od korporacji do własnej firmy. Obecnie aktywnie buduje i zarządza zespołem doradców i jednocześnie rozwija własną markę – RUBIKON Grupa Trenerów Biznesu. Jako trener ma za sobą ponad 800 dni szkoleniowych i ponad 4 000 przeszkolonych osób. Jest współtwórcą procesów Assesment Centre i Assesorem. Uczestniczył w projektach rozwojowych dla Menedżerów i Dyrektorów w Sieci Sprzedaży, a także w projektach wspierających Kampanie Sprzedażowe. Autor Podręcznika dla Doradców Klienta z branży ubezpieczeniowej pt. „Sprzedaż Doradcza”.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here