Maluchy w krainie dźwięku: Odgłosy wiosny

0
Maluchy w krainie dźwięku
Maluchy w krainie dźwięku

Na najmłodszych będą czekały melodie pełne słońca, śpiewu ptaków i szelestu wiosennych liści.

22 kwietnia o godz. 15:30 w Raciborskim Centrum Kultury odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Maluchy w krainie dźwięku”. Tym razem uczestnicy będą odkrywać odgłosy wiosny. Dla najmłodszych – niemowląt, maluszków i przedszkolaków – przygotowano atrakcyjny program muzyczny i inspirowane nim zabawy.

- reklama -

„Maluchy w krainie dźwięku” to koncerty, które edukują i rozwijają, wzmacniają więź między dziećmi i rodzicami, uczą, jak miło i kreatywnie spędzać czas ze swoją pociechą. Różnorodna, zmienna i dynamiczna muzyka pobudza do ruchu, śmiechu i wspólnej zabawy. Koncerty wspierają rozwój muzycznych zdolności dziecka. Prowadzone są wg teorii amerykańskiego psychologa muzyki – prof. Edwina E. Gordona.

Zainspirowani wiosennym słońcem w kwietniowym koncercie organizatorzy proponują melodie pełne słońca, śpiewu ptaków i szelestu wiosennych liści. W urozmaiconej zabawą podróży towarzyszyć im będą muzycy filharmonii i orkiestr, doświadczeni pedagodzy pod przewodnictwem Doroty Banaś. Swobodnej, sprzyjającej słuchaniu i zabawie atmosferze sprzyjać będzie specjalnie zaaranżowana przestrzeń. Na kolorowych materacach, kocykach i poduchach publiczność usiądzie wspólnie z muzykami. Także czas trwania koncertów dostosowany jest do możliwości małych odbiorców i nie przekracza 45 minut. Na zakończenie będzie okazja do spotkania z muzykami i przyjrzenia się instrumentom z bliska.

Bilety w cenie 25 zł dorośli, 15 zł dzieci do nabycia w kasach RCK. Honorowane raciborskie karty: Senior 60+ i Rodzina+.

maluchy w krainie dzwieku

oprac. /kp/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here