Śniadanie w Inkubatorze Przedsiębiorczości [ZDJĘCIA]

0
Śniadanie biznesowe raciborskiego Inkubatora Przedsiębiorczości
Śniadanie biznesowe raciborskiego Inkubatora Przedsiębiorczości

Tomasz Markowski opowiedział, jak zarządzać sobą w czasie. Odbyła się też sesja networkingowa.

W piątek w Pubie Piwnica Raciborska odbyło się śniadanie biznesowe Inkubatora Przedsiębiorczości. Było to już trzecie śniadanie z Inkubatorem, w trakcie którego każdy z uczestników mógł się zaprezentować.

- reklama -

Spotkanie rozpoczęło się od wystąpienie gościa specjalnego, Tomasza Markowskiego z RUBIKON Grupa Trenerów Biznesu na temat: „Zarządzanie sobą w czasie – kilka praktycznych i użytecznych wskazówek”.

„Czas to dobro, którego wszyscy mamy tyle samo, nie można go skumulować, natomiast jedni sobie lepiej radzą z planowaniem rzeczywistości, a niektórzy mają z tym większy problem”. Uczestnicy spotkania dowiedzieli się, jak gospodarować czasem, jak planować pracę aby była najwydajniejsza, jak mięć czas na odpoczynek i na rozwój osobisty.

Kolejnym etapem śniadania była sesja networkingowa czyli krótkie, 30-sekundowe wystąpienia każdego z uczestników. Uczestnicy opowiadali o tym, czym się zajmują i jakiego typu usługi/produkty oferują.

Oby więcej takich inicjatyw, gdzie lokalni przedsiębiorcy w przyjaznej atmosferze mogą porozmawiać o biznesie i nawiązać nowe relacje.

Iwona Kwapisz

- reklama -

Ogłoszenia PLUSYdlaBIZNESUWięcej ogłoszeń branżowych >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here