Kino Kobiet. Helios zaprasza na seanse dla Pań [WIDEO]

Kino Kobiet w kinie Helios
Kino Kobiet w kinie Helios

„Daddy Cool” to zabawna historia opowiadająca nietypową historię pary, która ma zupełnie inne priorytety w życiu… Aby utrzymać przy sobie marzącą o założeniu rodziny 40-letni Maude, Adrien zakłada domowe przedszkole.

Kino Helios w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na najnowszą odsłonę filmowego cyklu Kino Kobiet. Na Panie czeka moc atrakcji, konkursów oraz przewrotna francuska komedia. „Daddy Cool” to zabawna historia opowiadająca nietypową historię pary, która ma zupełnie inne priorytety w życiu… Aby utrzymać przy sobie marzącą o założeniu rodziny 40-letni Maude, Adrien zakłada domowe przedszkole!

- reklama -

Kompletnie niedojrzały Adrien zostaje porzucony przez marzącą o założeniu rodziny partnerkę. Lecz wizja końca wielkiej miłości jest dla niego nie do zniesienia. Dzięki sprzyjającemu zbiegowi okoliczności postanawia zostać w ich wspólnym mieszkaniu i założyć w nim… domowe przedszkole. Maluchy przewracają jego beztroskie dotąd życie do góry nogami, same przy tym ucząc się w jego towarzystwie prawdziwej sztuki survivalu. Nowe oblicze „wkrótce-byłego-męża” sprawia, że mur wokół serca Maude zaczyna kruszeć…

Tradycyjnie oprócz specjalnie dobranego na tę okazję niebanalnego filmu, na Panie czekać będzie moc atrakcji, wesołych konkursów i doskonałej zabawy w kobiecym gronie. W związku z faktem, iż kwietniowy film opowiada o niecodziennym domowym przedszkolu, motywem przewodnim spotkań będą przedszkolaki i maluchy ze żłobków. Śliniaczki, kucyki, kolorowe rajstopki i wielkie kokardy we włosach będą bardzo mile widziane!

Kino Kobiet to absolutna gwarancja wspaniałej zabawy! Bilety na seans w kinie Helios w Galerii Odrzańskie Ogrody 18 kwietnia już dostępne w sprzedaży.

kino kobiet kino helios

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here