Wieczór STAND-UP na Końcu Świata

Wieczór Stand-up Przystanek Kulturalny Koniec Świata Racibórz
Wystąpią: Bartosz Zalewski oraz Damian Skóra

Już jutro Przystanek Kulturalny Koniec Świata zaprasza  na wyśmienity STAND-UP.

Wystąpią:

- reklama -

Bartosz Zalewski – pochodzący z Wrocławia komik, debiutował w 2010 roku, dołączył do Stand-up Polska, zdobył, był, wystąpił, uświetnił, hu hu, ha ha, podkreśla, żałuje, łączy w swoich występach wódkę z piwem, stara się nie palić, nie pije kawy, czasowniki.

„Klasyk” to jego nowy solowy program, nazwany tak ze względu na przyszły status. Tak, naprawdę. Z pełną powagą ktoś spojrzał na to kłębowisko żarcików i pomyślał „Ha, w przyszłości będą wykładać o tym na uczelniach”, co jest oczywistą nieprawdą, ponieważ nasza planeta umiera i nie ma żadnej przyszłości.

Co więc nam pozostaje? Ucieczka, ucieczka do przodu, bez patrzenia wstecz. A czy jest lepsza forma eskapizmu niż ponad godzina spędzona w ciemnym pomieszczeniu na słuchaniu wynurzeń jakiegoś nieznajomego? Nie trzeba nawet odzywać się do siebie! Posłuchamy więc o prozie komedii, tragediach rodzinnych, naszym pięknym kraju, co mówią typowi ludzie i czego nie mówią oraz na koniec posłuchamy kilku porad z przekazem. Następnie rozejdziemy się w mrok, zadowoleni, syci i nieświadomi rozpadu.

Także: ŻARTY O PSACH.

Damian Skóra stand-up. Osoba transwiekowa – dziecko (czasem starzec) zamknięty w ciele młodego mężczyzny. Zwycięzca plebiscytu na najlepszego stand-upera według jego mamy. W ubiegłorocznym konkursie na najlepszego Damiana Skórę zajął II miejsce. Nagradzany wielokrotnie za wybitne osiągnięcia w języku łacińskim oraz w śpiewie niemym. Karierę przerwało głośne w mediach przyznanie się do niekojarzenia połowy swoich znajomych na facebooku. Teraz wraca ze zdwojoną siłą aby wywoływać takie mocniejsze wypuszczenie powietrza nosem, a czasem nawet śmiech.

Przystanek Kulturalny Koniec Świata zaprasza na wyśmienity wieczór STAND-UP już w najbliższy wtorek 17.04 2018 o godz. 19.00

Bilety dostępne na:

https://biletyna.pl/event/Stand-up-COMEDY-Bartosz-Zalewski-Damian-Skora-hype-art-Przystanek-Kulturalny-Koniec-Swiata-Raciborz-e70526.html

oraz przed imprezą w cenie 30 PLN

oprac./A/

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here