Liga Mistrzów w kinie Helios. Wygraj bilety

0
Liga Mistrzów w kinie Helios w Kędzierzynie-Koźlu
Liga Mistrzów w kinie Helios w Kędzierzynie-Koźlu

Kino Helios w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na transmisje meczów Ligi Mistrzów. Dzięki unikalnemu klimatowi oraz znakomitej jakości dźwięku i obrazu kibice będą mogli odnieść wrażenie podziwiania meczu wprost ze stadionowych trybun.

Kino Helios w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza wszystkich fanów piłkarskich wrażeń na pełne emocji sportowe spotkania. Niepowtarzalne warunki panujące w sali kinowej sprawią, że oglądanie piłkarskich zmagań stanie się absolutnie niezwykłym doświadczeniem. Liga Mistrzów UEFA to międzynarodowe europejskie klubowe rozgrywki piłkarskie przeznaczone tylko dla najlepszych drużyn zajmujących czołowe miejsca w europejskich ligach. Dzięki unikalnemu klimatowi oraz znakomitej jakości dźwięku i obrazu kibice będą mogli odnieść wrażenie podziwiania meczu wprost ze stadionowych trybun. – Zaproś przyjaciół i kibicujcie swoim ulubionym drużynom, podziwiając piłkarskie gwiazdy na kinowym ekranie w unikalnej jakości! – zaprasza kino Helios.

- reklama -

Półfinały: 24.04 (Liverpool-Roma) i 25.04 (Bayern Monachium-Real Madryt), rewanże: 1.05 (Real Madryt-Bayern Monachium), 02.05 (Roma-Liverpool), wielki finał: 26 maja – bilety na wszystkie mecze już w sprzedaży.

Szczegóły na stronie helios.pl/34,Kedzierzyn-Kozle/Aktualnosci/Szczegoly/id/6332/Zobacz-mecze-Ligi-Mistrzow-na-wielkim-ekranie%21

Konkurs!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs. Do rozdania mamy dwie pojedyncze wejściówki na wybrany półfinał (pierwszy mecz). Aby je zdobyć, należy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: jaka drużyna wygrała poprzednią edycję Ligi Mistrzów? Odpowiedzi należy wysłać do piątku 20 kwietnia do godz. 15:00 na adres: [email protected] W tytule wiadomości należy wpisać: “Liga Mistrzów”.

Regulamin konkursu:

Wygrywają osoby, które jako pierwsze udzielą poprawnej odpowiedzi. Pod uwagę brane będą tylko odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Nagroda powinna zostać odebrana w kasie biletowej kina Helios w Kędzierzynie-Koźlu po podaniu imienia i nazwiska. W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora (Administratorem Danych Osobowych jest firma SOFT-IB Wydawnictwo R-Media NIP 639-100-40-27 z siedzibą główną w Raciborzu ul. Klasztorna 12) – zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.) oraz kontaktów informacyjnych i marketingowych zgodnie z przepisami Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

kino helios liga mistrzow

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here