W Bibliotece na Ostrogu powstaje Klub Rodzica

Klub Rodzica w bibliotece na Ostrogu
Klub Rodzica w bibliotece na Ostrogu

Klub Rodzica to miejsce, w którym rodzice będą mogli porozmawiać o ważnych dla nich sprawach, poszerzyć swoją wiedzę oraz znaleźć wsparcie i zrozumienie ze strony innych, a przy okazji spotkać się ze specjalistami z różnych dzień wspomagających wychowanie dziecka.

W bibliotece na Ostrogu przy ul. Bielskiej 12 działają już Klub Malucha i Klub Przyjaciół Biblioteki na Ostrogu. Teraz swoje miejsce znajdą tu także rodzice. Pierwsze spotkanie nowo powstałego Klubu Rodzica 24 kwietnia o godz. 12:00.

- reklama -

Klub Rodzica to miejsce, w którym rodzice będą mogli porozmawiać o ważnych dla nich sprawach, poszerzyć swoją wiedzę oraz znaleźć wsparcie i zrozumienie ze strony innych. A przy okazji spotkać się ze specjalistami z różnych dzień wspomagających wychowanie dziecka – autorami poradników, psychologami, terapeutami czy autorami książek dla dzieci.

Gościem pierwszego spotkania będzie dr Wanda Matras-Mastalerz – ekspert w dziedzinie biblioterapii, autorka kilkudziesięciu publikacji naukowych i popularnonaukowych z zakresu biblioterapii i pracy z dzieckiem o specjalnych potrzebach, która opowie o roli książki w rozwoju dziecka.

Partnerem spotkań Klubu Rodzica jest raciborskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych i Ich Otoczenia Spektrum.

klub rodzica biblioteka ostrog raciborz

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj