Raciborskie w Scrabble Granie – co jeszcze w ten weekend?

Raciborskie w Scrabble Granie
Raciborskie w Scrabble Granie

IX Ogólnopolskie Mistrzostwa Raciborza w Scrabble w RCK, wernisaż wystawy “Ziemia raciborska. Dawne mapy – źródła historii” w muzeum, XIV Festiwal Pieśni Stanisława Moniuszki w Strzesze czy „Maluchy w krainie dźwięku” w RCK – sprawdź, co jeszcze zaplanowano na najbliższe dni.

W dniach 21-22 kwietnia w Raciborskim Centrum Kultury odbędą się IX Ogólnopolskie Mistrzostwa Raciborza w Scrabble pod honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Racibórz i Starosty Raciborskiego. – Jesteś z Raciborza lub jego okolic? Nie wiesz gdzie, ale chciałbyś miło spędzić weekend? Nie siedź w domu! Przyjdź i zmierz się w IX Ogólnopolskich Mistrzostwach Raciborza w Scrabble o randze ogólnopolskiej, gdzie spotkasz wielu ciekawych ludzi i niezwykle zaskakująco spędzisz swój czas. Dostąpisz szansy ukazania siły, jaka w Tobie drzemie i zobaczysz, że jesteś w stanie zwyciężyć nawet z największym bajerantem! – zachęcają organizatorzy – Raciborski Klub Scrabble „Szkrab”.

- reklama -

A wszystko, co trzeba zrobić, to używać języka, którym posługujemy się na co dzień, bo Scrabble to gra planszowa wykorzystująca słowa i zawierająca elementy taktyki, gdzie każdy ma szansę wygrać, gdyż łut szczęścia ma tu niemałe znaczenie. – Nawet jeśli nie wiesz o co chodzi – nic nie szkodzi! Intuicyjne zasady, genialne w swej prostocie, w mig zostaną Ci przedstawione i przyswojone, o co zadbają sami organizatorzy! Scrabble to gra dla każdego – małego i dużego, wnuka i jego dziadka, w której takie same szanse ma zarówno kobieta jak i mężczyzna – wszyscy, którzy mówią po polsku! – podkreślają organizatorzy.

Dla każdego zawodnika przewidziano nagrody.

Harmonogram:
I dzień: sobota, 21 kwietnia (7 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

II dzień: niedziela, 22 kwietnia (6 rund)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju

Zapisy na stronie turnieju: pfs.org.pl/turniej.php?id=1014#info lub za pomocą e-maila (należy podać nazwisko, imię i miejsce zamieszkania): [email protected] bądź telefonicznie: 608341215.

scrabble raciborz

SPRAWDŹ ZAPOWIEDZI WYDARZEŃ>>

DOWIEDZ SIĘ, CO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO W CZASIE WEEKENDU W OKOLICY>>

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj