Zostań prestiżowym partnerem ForBS 2 w Wodzisławiu Śląskim

Wodzisław: Forum Biznesowe ForBS 2. Pakiety dla sponsorów

Współfinansowanie ForBS 2 to prestiż. Dlatego Pakiety Partnerskie proponowane są wyłącznie aktywnym i rzetelnym firmom, działającym na rzecz Subregionu Zachodniego.

24 maja, w Hotelu Amadeus w Wodzisławiu Śląskim, odbędzie się 2. edycja Forum Biznesowego ForBS. W trakcie konferencji, prelegenci opowiedzą o tym, czego nie widać, w drodze do spektakularnego sukcesu w biznesie. Poruszone zostaną również kwestie związane z komunikacją marki – zarówno zewnętrzną, jak i wewnętrzną. Specjalista Google opowie o użyteczności Internetu w prowadzeniu biznesu, a znany w polskim środowisku biznesowym mentor networkingu oraz autor książek o biznesie opowie o liderach, którzy budują i wykorzystują sieci kontaktów.

- reklama -

O tych i wielu innych interesujących aspektach, mających ogromny wpływ na rozwój i sukces firmy, opowie w sumie dziewięciu mówców, wśród których znaleźli się: Grzegorz Turniak – inspirujący mówca, autor książek o biznesie, ekspert i mentor networkingu, prezes firmy Akademia Rekomendacji; Mieczysław Kieca – Prezydent Miasta Wodzisławia Śląskiego; Eugeniusz Ogrodnik – doradca Prezydenta Miasta Wodzisławia Śląskiego ds Edukacji; Krzysztof Pietrek – specjalista ds analizy i strategii komunikacji marki, właściciel agencji Fourtka Design; Robert Duda – certyfikowany specjalista Google; Marian Wilhelm – właściciel firmy Magra; Joanna Antonik – trener personalny B2C i B2B oraz Tomasz Markowski – właściciel firmy consultingowo-szkoleniowej Rubikon.

Tak prestiżowe i ważne na skalę całego Subregionu Zachodniego wydarzenie warto jest wspierać, przy okazji promując swoją działalność gospodarczą wśród najlepszych.

O tym, jakie korzyści przewidzieli organizatorzy dla partnerów ForBS 2, przeczytacie tutaj: Zostań prestiżowym partnerem ForBS 2 w Wodzisławiu Śląskim

/k/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj