2 Forum Biznesowe ForBS w Wodzisławiu Śląskim – bądź z nami online!

0
2 Forum Biznesowe ForBS w Wodzisławiu: Bądź z nami online

– Pragniemy poinformować, że nie mamy już wolnych miejsc na 2 Forum Biznesowe pod hasłem „Czego nie widać w drodze do sukcesu” – poinformowali organizatorzy wydarzenia, zachęcając do oglądania w sieci relacji na żywo z Forum.

24 maja, w Hotelu Amadeus w Wodzisławiu Śląskim, odbędzie się 2. edycja Forum Biznesowego ForBS. W trakcie konferencji, prelegenci opowiedzą o tym, czego nie widać, w drodze do spektakularnego sukcesu w biznesie. Poruszone zostaną również kwestie związane z komunikacją marki – zarówno zewnętrzną, jak i wewnętrzną. Specjalista Google opowie o użyteczności Internetu w prowadzeniu biznesu, a znany w polskim środowisku biznesowym mentor networkingu oraz autor książek o biznesie opowie o liderach, którzy budują i wykorzystują sieci kontaktów.

- reklama -

O tych i wielu innych interesujących aspektach, mających ogromny wpływ na rozwój i sukces firmy, opowie w sumie dziewięciu mówców, wśród których znaleźli się: Grzegorz Turniak – inspirujący mówca, autor książek o biznesie, ekspert i mentor networkingu, prezes firmy Akademia Rekomendacji; Mieczysław Kieca – Prezydent Miasta Wodzisławia Śląskiego; Ludwika Kłosińska – Naczelnik Wydziału Edukacji Urzędu Miasta w Wodzisławiu Śląskim; Krzysztof Pietrek – specjalista ds analizy i strategii komunikacji marki, właściciel agencji Fourtka Design; Robert Duda – certyfikowany specjalista Google; Marian Wilhelm – właściciel firmy Magra; Agata Słupczyńska – specjalista HR i rekrutacji, właściciel firmy Job-Project; Joanna Antonik – trener personalny B2C i B2B oraz Tomasz Markowski – właściciel firmy consultingowo-szkoleniowej Rubikon.

Te osoby, którym nie udało się zakupić biletów na te wielkie biznesowe wydarzenie, organizatorzy zachęcają do uczestniczenia w nim online.

– W trakcie Forum możecie śledzić obrady przez Internet. Jak? To proste. Wystarczy w dniu 24 maja otworzyć kanał YouTube i wpisać w wyszukiwarce hasło MAGRA NET. Po wejściu do profilu MAGRA NET prosimy kliknąć na okno video FORBS2. Od tego momentu możecie Państwo oglądać Forum na żywo – tłumaczą organizatorzy.

Relację z ForBS 2 na żywo śledzić będziecie mogli tutaj. Transmisja odbędzie się 24 maja. Start zaplanowano na godz. 12.30, a zakończenie – o godz. 16.00.

– Zachęcamy wciąż do odwiedzenia naszej strony (tutaj), na której możecie poznać wszystkich prelegentów i zobaczyć ich w krótkich zapowiedziach wideo – zachęcają organizatorzy.

publ. /k/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here