Czy powstanie most pomiędzy gminami Rudnik i Nędza?

0
Rządowy program Mosty dla regionów
Premier Mateusz Morawiecki podkreślił że Polska ma „znakomitych inżynierów specjalizujących się w sztuce budowy mostów”.

Prezes Rady Ministrów zaprezentował program budowy mostów, który ma usprawnić komunikację w regionach i przyczynić się do ich rozwoju gospodarczego oraz turystycznego. W wykazie znalazł się most na Odrze na odcinku Racibórz-Kędzierzyn-Koźle pomiędzy gminami Rudnik i Nędza.

Rządowy program Mosty dla regionów – „W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski” – poinformował szef rządu podczas wtorkowej konferencji prasowej w KPRM.

- reklama -

Prezes Rady Ministrów zaprezentował program budowy mostów, który ma usprawnić komunikację w regionach i przyczynić się do ich rozwoju gospodarczego oraz turystycznego. Polska to piękny kraj, poprzecinany rzekami. Chcemy, aby komunikacja pomiędzy poszczególnymi gminami, zwłaszcza tymi po przeciwległych stronach rzek, była łatwiejsza – mówił szef rządu.

W wykazie projektów polegających na budowie mostów planowanych do współfinansowania znalazł się most na Odrze na odcinku Racibórz-Kędzierzyn-Koźle pomiędzy gminami Rudnik i Nędza.

oprac./A/

fot. premier.gov.pl

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here