„Sport ku Radości” na stadionie PWSZ [ZDJĘCIA]

0
"Sport ku Radości" na stadionie PWSZ

Podopieczni 11 placówek rywalizowali w XXI Igrzyskach Sportowych Dzieci i Młodzieży Niedostosowanej Społecznie i Niepełnosprawnej.

30 maja Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Raciborzu, Instytut Kultury Fizycznej i Zdrowia oraz Instytut Studiów Edukacyjnych zorganizowały Igrzyska „Sport ku Radości”. Impreza skierowana była do 11 placówek o charakterze resocjalizacyjnym i edukacyjno-terapeutycznym. Uczestnicy rywalizowali w następujących konkurencjach: bieg, rzuty do kosza, narty czteroosobowe, piłka nożna, gimnastyczny tor przeszkód i tenis stołowy.

- reklama -

Tegoroczna XXI edycja pod nazwą Igrzyska Sportowe Dzieci i Młodzieży Niedostosowanej Społecznie i Niepełnosprawnej odbyła się w ramach projektu “Modernizacja zaplecza sportowo-rekreacyjnego PWSZ w Raciborzu jako element aktywnego wspierania przeciwdziałania przestępczości w powiecie raciborskim z wykorzystaniem kadry naukowej – wiedza i sport drogą do prawidłowego rozwoju osobistego”. Projekt finansowany jest głównie ze środków Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej – Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.

Katarzyna Przypadło

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here