Racibórz promuje się w TVN 24, Polsat News i TVP3 Katowice

2
Racibórz w w TVN 24, Polsat News i TVP3 Katowice

Spot promujący tereny inwestycyjne w mieście można obejrzeć przed tak popularnymi programami, jak „Kawa na ławę” i „Szkło Kontaktowe” w TVN 24 czy „Państwo w Państwie” i „Biznes Informacje” w Polsat News.

Miasto Racibórz promuje swoje tereny inwestycyjne zarówno w regionie, jak i w ważnych, ogólnokrajowych telewizjach informacyjnych. O tym, jak wygląda wyprodukowany spot, można się przekonać włączając TVN 24, Polsat News, TVP Katowice i RTK.

- reklama -

– Nasz spot jest emitowany przed programami tak popularnymi jak „Kawa na ławę”, „Loża Prasowa”, „Szkło Kontaktowe” w TVN 24 i „Prezydenci i Premierzy”, Państwo w Państwie” i „Biznes informacje” w Polsat News. Filmy promujące Racibórz pojawią się także przed najważniejszymi programami informacyjnymi takimi jak „Wydarzenia” czy Fakty po Faktach”. Programy te cieszą się olbrzymią widownią. Również w Telewizji Katowice nasze miasto promuje się w doskonałym czasie przed aktualnościami, programami sportowymi i meteo – wyjaśnia raciborski magistrat.

Plany emisji spotu w poszczególnych stacjach znaleźć możecie tutaj.

Czytaj również: TVN 24 i Polsat News promują Racibórz

publ. /k/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

2 KOMENTARZE

  1. Matsu

    Jakiś link zewnętrzny do samego spotu jest może dostępny? Czy trzeba włączać wskazany kanał telewizyjny by zobaczyć spot reklamowy?

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here