Całonocna zabawa uczniów w Studziennej [ZDJĘCIA]

0
Noc na Starym Podwórku
Noc na Starym Podwórku

W tym roku impreza zorganizowana przez szkołę i raciborska bibliotekę odbyła się pod nazwą Noc na Starym Podwórku, a dzieci poznawały gry swoich rodziców i dziadków.

W Studziennej po raz kolejny odbyła się całonocna zabawa dla uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 zorganizowana przez szkołę i raciborską bibliotekę. W tym roku impreza przebiegała pod nazwą Noc na Starym Podwórku, a dzieci poznawały gry swoich rodziców i dziadków. Na początku uczestnicy podzieleni na trzy drużyny wykonali sztandary. Następnie rozpoczęła się rywalizacja o tytuł „najfajniejszej” ekipy na podwórku. Grupa Żółta udała się do Jaskini Gier, gdzie sprawdziła swoje zdolności aktorskie w grze w kalambury, a zdolności logiczne w szachach i Eurobiznesie. Tymczasem W Pracowni Chemicznej Grupa Niebieska wykonała zadziwiające eksperymenty chemiczne, tworząc m.in. „wybuchający wulkan”, próbując niewidzialnego atramentu czy wykonując makaronową biżuterię. Czerwoni, korzystając tylko ze starych gazet i kleju. wyczarowali papierowe laleczki. Kto skończył, mógł spróbować swoich sił przy magicznym kuferku. Nie zabrakło wieczornego ogniska z pieczeniem kiełbasek i gier na świeżym powietrzu. Największą popularnością cieszył się wyścig z gotowanym jajkiem, nocna gra w gumę i poszukiwanie słodkiego skarbu.

- reklama -

– Zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli Noc na Starym Podwórku była świetna okazją do wspólnej zabawy. Dzieci poznały zabawy swoich rodziców, nauczyciele z przyjemnością odbyli podróż do czasów dzieciństwa. Wszyscy liczą na powtórkę w przyszłym roku – podsumowuje Dominika Karpińska z MiPBP w Raciborzu, jedna z organizatorek.

fot. MiPBP w Raciborzu
oprac. /kp/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here