Przedszkolaki z Nędzy w biało-czerwonych barwach! [ZDJĘCIA]

0
Dzień Dziecka w Nędzy w biało-czerwonych barwach!
Przedszkolaki z dumą prezentowały stroje w naszych barwach narodowych.

Rok szkolny 2017/2018, był ogłoszony w przedszkolu w Nędzy „Rokiem dla Niepodległej”. W związku z tym, tegoroczny Dzień Dziecka był obchodzony w biało-czerwonych barwach i na sportowo. Jak co roku było bardzo radośnie.

Już same przygotowania do festynu zajęły mnóstwo czasu – relacjonuje Małgorzata Procek z Przedszkola w Nędzy. Rodzice wykazali się wielkim zaangażowaniem przygotowując tematyczne stroje dla dzieci. Królowały również wymyślne nakrycia głowy, biało-czerwone pompony, szaliki i chorągiewki. Mnóstwo pracy wykonała też kadra przedszkola – cały przedszkolny plac był odpowiednio przygotowany.

- reklama -

Atrakcji było całe mnóstwo! Zabawy z bajkowymi postaciami, malowanie twarzy, zabawy na dmuchanym zamku, tańce z bańkami mydlanymi, czekoladowa fontanna, pokaz iluzji.

Ale największą atrakcją całego festynu był turniej piłkarski, podczas którego w finale walczyły dwie drużyny – nauczycielki kontra przedszkolaki! Maluchy wygrały 3:2. – Mecz był bardzo zacięty. Padła nawet żółta kartka i rzut karny! Atmosfera była tak gorąca, że trudno było dosłyszeć gwizdek – dzieci tak głośno kibicowały! – śmieje się Małgorzata Procek.

Turniej zakończył się wręczeniem medali i niespodzianek.

 

oprac./A/

fot. Przedszkole Nędza

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here