
Weronika Szewczyk i Natalia Duksa wywalczyły srebrne medale podczas Mistrzostw Polski juniorek do lat 20 w zapasach kobiet.
Dwa srebrne medale wywalczyły zawodniczki MKZ Unia Racibórz podczas rozgrywanych w miniony weekend we Włodawie – Mistrzostw Polski juniorek do lat 20 w zapasach kobiet. Do finału 55 kg dotarła Weronika Szewczyk, a w wadze 59 kg w decydującej walce wystąpiła Natalia Duksa. Obie nasze zawodniczki w walkach finałowych nie sprostały swoim rywalkom, ale i tak tytuł wicemistrzyni Polski to duży sukces Weroniki i Natalii.

Opiekę szkoleniową nad unitkami sprawuje Sylwia Bileńska. W klasyfikacji drużynowej Miejski Klub Zapaśniczy Unia Racibórz na 33 kluby zajął 10. miejsce.


oprac./A/
fot. MKZ Unia Racibórz





![O Tajlandii, Kambodży i Wietnamie w bibliotece w Markowicach [ZDJĘCIA] O Tajlandii, Kambodży i Wietnamie w bibliotece w Markowicach](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/Azja-Joanna-Lyko-Dominik.jpg)
![Ferie pełne wyobraźni. Warsztaty z Ciocią od Klocków na Zamku Piastowskim [ZDJĘCIA] Ferie pełne wyobraźni. Warsztaty z Ciocią od Klocków na Zamku Piastowskim](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/zamek-piastowski-ferie-zimowe-cioca-od-klockow.jpg)






![Zima pełna pasji. Taneczne i kreatywne ferie w Raciborskim Centrum Kultury [ZDJĘCIA] Zima pełna pasji. Taneczne i kreatywne ferie w Raciborskim Centrum Kultury](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-rck-taniec.jpg)
![Komiksowe ferie w raciborskiej bibliotece. Pierwszy tydzień pełen przygód [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/biblioteka-ferie-zimowe.jpg)
![Mali Odkrywcy Sztuki pożegnali karnawał kolorowym balem [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/mali-odkrywcy.jpg)



![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)








