Ruszyło głosowanie na nowe logo Raciborza

Rynek w Raciborzu
Rynek w Raciborzu

Mieszkańcy mogą wybrać jedną spośród czterech propozycji. Zgodnie z aktualnymi trendami projekty nowego loga nawiązują do herbu miasta.

Dziś, 18 czerwca, rozpoczął się plebiscyt na nowe logo miasta. Ma on formę ankiety, w której znajdują się cztery propozycje. Zgodnie z aktualnymi trendami projekty nowego loga nawiązują do herbu miasta. Głosowanie potrwa do 30 czerwca. Ankieta znajduje się na stronie Urzędu Miasta w części „Dla mieszkańców” w zakładce „Głosowanie”: raciborz.pl/dla_mieszkancow/glosowanie.

- reklama -
logo raciborz
Fot. raciborz.pl

oprac. /kp/

- reklama -

15 KOMENTARZE

  1. Orzeł na wózku inwalidzkim. Będziemy na czasie. Poproście dzieci z domu dziecka o projekty będą na 100% lepsze. Dzieciakom kupcie za to zabawki.

  2. Ale w czym tu wybierać? Dwie bardzo nieudolne próby uproszczenia miejskiego herbu, plus opcje narysowane obrysem i wypełnione oraz czcionka grubsza albo cieńsza. To projektant powinien podjąć decyzję, jak używać znaku i lternictwa, a nie udawać że zostawia się mieszkańcom jakąś decyzję. Odnosząc się do jakości znaku – to jest wybór „wolisz żeby postrzelić cię w kolano czy w łokieć”?

  3. To nie jest dobre logo. Zastanówcie się proszę dwa razy zanim podejmiecie konkretne decyzje. Zmiana złej identyfikacji na wszystkich materiałach promujących miasto będzie kosztowało was znacznie więcej. Logo wygląda jakby było zrobione „po znajomości”, zobaczcie jak profesjonalnie może wyglądać identyfikacja miasta oddając je porządnej firmie:
    https://www.otwarte.com.pl/pl/portfolio/Rybnik

    Jest XXI wiek, korzystamy na co dzień z internetu itp. Wchodźcie w trendy, promujcie całe miasto, skontaktujcie się z agencjami żeby każdy był zadowolony. Póki co widzę, że jest trend na logo bo robią to inne miasta, osobiście zebrałbym fundusze i ruszył pełną parą za rok, dwa… a nie zrobił, żeby było „z głowy” i zapomniał.
    wysiłek 100%, pomysł 0% <- z czasem to się poczuje, liczy się myślenie kreatywne. To co zostało przedstawione jest złe.

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj