SP nr 3 w Raciborzu kolejny raz w gronie najlepszych

SP nr 3 w Raciborzu kolejny raz w gronie najlepszych.
W dniu 20.06.2018 r. pani wiceprezes Banku przekazała na ręce pani dyrektor szkoły oraz opiekuna SKO symboliczny czek oraz dyplomy.

Szkoła Podstawowa nr 3 w Raciborzu zajęła II miejsce w regionie katowickim w konkursie „Spółdzielnia dobrych serc”. Szkoła otrzymała nagrodę w wysokości 1500 zł oraz 500 zł dofinansowania na cel, na który uczniowie zbierali pieniądze.

Szkoła Podstawowa nr 3 w Raciborzu, prowadząca SKO pod patronatem Banku Spółdzielczego w Raciborzu, zajęła II miejsce w regionie katowickim w konkursie „Spółdzielnia dobrych serc” dla klas 7 i 8 szkół podstawowych oraz szkół gimnazjalnych. Wygrała tym samym nagrodę pieniężną w wysokości 1500 zł oraz uzyskała dofinansowanie w wysokości 500 zł na cel na który zbierała pieniądze w ramach konkursu.
Uczniowie w konkursie „Spółdzielnia dobrych serc” mieli za zadanie wykazać swoją działalność w SKO, ale przede wszystkim zorganizować zbiórkę pieniędzy na ważny społecznie cel. Uczniowie raciborskiej szkoły wraz z Akademią Fitness w Raciborzu zorganizowali imprezę „Latino Dance charytatywnie”, z której to dochód został przeznaczony na leczenie i rehabilitację 3-letniego Mateuszka Giedy chorującego na raka mózgu.

- reklama -

SP nr 3 w Raciborzu kolejny raz w gronie najlepszych

W dniu 20.06.2018 r. pani wiceprezes Banku przekazała na ręce pani dyrektor szkoły oraz opiekuna SKO symboliczny czek oraz dyplomy. Bank przygotował również upominki dla dzieci w postaci zestawów kibica.
Do tegorocznych zmagań konkursowych stanęło blisko 30 000 uczniów z całej Polski. W maju obradowały Komisje Regionalne, które z blisko 300 szkół wyłoniły laureatów na etapie regionu. I właśnie w tym gronie (region katowicki) znalazła się SP nr 3 w Raciborzu.

Serdecznie gratulujemy laureatom i przypominamy, iż we wrześniu ruszy kolejna, szósta już edycja Programu TalentowiSKO.
Już dziś zapraszamy do współpracy naszych zwycięzców, ale również i inne szkoły z terenu działania Banku.

oprac./A/

fot. Bank Spółdzielczy w Raciborzu

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj