Konsultacje w sprawie wynagrodzeń nauczycieli

0
konsultacje nauczyciele Racibórz
Konsultacje przeprowadza się w formie: pisemnego wyrażania opinii, z wykorzystaniem formularza.

Konsultacje regulaminu określającego niektóre zasady wynagradzania nauczycieli zatrudnionych w szkołach i placówkach oświatowych prowadzonych przez Powiat Raciborski rozpoczną się 19 lipca 2018r.

- reklama -

Zarząd Powiatu Raciborskiego ogłasza konsultacje społeczne z organizacjami pozarządowymi i podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie projektu uchwały Rady Powiatu Raciborskiego w sprawie zmiany uchwały dotyczącej regulaminu określającego niektóre zasady wynagradzania nauczycieli zatrudnionych w szkołach i placówkach oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Raciborski.

Konsultacje rozpoczynają się dnia 19 lipca 2018 r. Termin zakończenia konsultacji ustala się na dzień 1 sierpnia 2018 r.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod adresem https://bip.powiatraciborski.pl/organizacje_pozarzadowe/Konsultacje_2018.html oraz w Referacie Edukacji Starostwa Powiatowego w Raciborzu, pokój nr 102, tel. (32) 4597305, fax (32) 4597310, e-mail: [email protected]

opra./A/

fot. pexels

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here