Holendrzy inwestują w Raciborzu

Holendrzu inwestują w Raciborzu
Nabywcą działki inwestycyjnej została holenderska firma AMG Railing Sp z o.o.

Kolejna działka w Raciborzu została sprzedana. Teren przy ulicy 1 Maja został zakupiony przez holenderskiego inwestora. Nabywca zamierza wybudować halę produkcyjną o kubaturze ok. 1.500 m2 wraz z zapleczem administracyjnym.

W dniu wczorajszym skutecznie zakończył się przetarg na działkę oznaczoną numerem ewidencyjnym 1182/182 o powierzchni 1,1953 ha. Nieruchomość zakupiona została za blisko pół miliona zł przez holenderskiego inwestora. Nabywcą została firma AMG Railing Sp z o.o., z siedzibą w Raciborzu, która wchodzi w skład holenderskiego holdingu AMG Railing Group B.V. Kluczową działalnością przedsiębiorstwa jest produkcja systemów do
balustrad całoszklanych oraz balustrad dla budownictwa ogólnego. Inwestor zamierza wybudować halę produkcyjną o kubaturze ok. 1.500 m2 wraz z zapleczem administracyjnym.

- reklama -

Zgodnie z zapisami procedury przetargowej nabywca nieruchomości zobowiązany jest do zabudowy nieruchomości w ramach ustaleń wynikających ściśle z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w terminie do 4 lat od daty podpisania notarialnej umowy sprzedaży, przy czym rozpoczęcie zabudowy musi nastąpić w terminie do 2 lat od daty podpisania tejże umowy.

oprac./A/

fot. UM Racibórz

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj