Sala sportowo-rekreacyjna powstanie w Nędzy

1
projekt-sala rekreacyjno-sportowa w Nędzy
projekt sali sportowo-rekreacyjnej w Nędzy, elewacja południowa.

Nowy obiekt, przeznaczony do celów rekreacyjno-sportowych, powstanie w Nędzy. Gmina pozyskała 223.341,00 zł na budowę sali. Na kiedy planowany jest termin realizacji inwestycji ?

Gmina Nędza w ramach funkcjonowania w strukturach LGD „Partnerstwo dla rozwoju” pozyskała 223.341,00 zł na budowę sali rekreacyjno-sportowej. Nowy obiekt powstanie przy ulicy A. Mickiewicza 53 w Nędzy. Umowę na przyznanie pomocy finansowej w ramach działania 19.2. Wsparcie na realizację przedsięwzięć wdrażania operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność podpisano 25 lipca 2018 r. Jednostką pośredniczącą jest w tym przypadku Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Wydział Terenów Wiejskich i pozostaje tym samym stroną umowy. Planowany termin realizacji inwestycji to koniec lipca 2019 roku. Sala będzie przeznaczona na różnego rodzaju spotkania lokalnych stowarzyszeń, organizację imprez i zawodów sportowych. Z sali będzie także korzystało przedszkole.

- reklama -

oprac./A/

fot. Urząd Gminy Nędza

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

1 KOMENTARZ

  1. Anonim

    Tak jak by w nyndzy mało tych sal było. No ja zaś jakiś przyjaciel znejdzie robota jako woźny. Najpierw wykorzystajcie te obiekty które macie a potem nowe budujcie.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here