Horror w Krapkowicach. Rodzice gwałcili własne dzieci!

Dramat dzieci w Krapkowicach.
Para z Krapkowic pozwalała na gwałcenie własnych dzieci. Sami też w tym uczestniczyli. Fot.: pixabay.com

Podczas libacji alkoholowych rodzice pozwalali gwałcić swoje dzieci. Sami również w tym uczestniczyli.

Właśnie ruszył proces Izabeli S i Jarosława W. Odpowiadają oni przed sądem za gwałcenie własnych dzieci. Na ławie oskarżonych zasiadają również dwaj inni mężczyźni, którym rodzice mieli zezwolić na wykorzystywanie seksualne własnych dzieci!

- reklama -

Z relacji dziennika „Fakt” wynika, że dramat dzieci rozpoczął się już w 2013r. Jarosław W. w swoim mieszkaniu w Krapkowicach (woj. opolskie) organizował libacje alkoholowe, na które były zapraszani znajomi pary, jak i były partner Izabeli S. Uczestnicy imprezy najpierw się upijali, a później krzywdzili czwórkę dzieci. – To potrafiło trwać nawet kilka godzin podczas których te zboczone potwory wymieniały się dziećmi – powiedział informator gazecie „Fakt”.

Obrzydliwy proceder ujrzał światło dzienne w 2016 roku. Wtedy sąd odebrał dzieci oskarżonej kobiecie. Trafiły one do rodziny zastępczej, gdzie zwierzyły się ze swojej traumy przybranym rodzicom. Dzieci jednak, nie powiedziały, że w haniebnych praktykach uczestniczyli również rodzice. W trakcie procesu sądowego w 2017 roku, oskarżony teraz ojciec dzieci mówił, że nie wybaczy sobie krzywdy swoich dzieci. Dwaj oskarżeni uczestnicy „imprez” przed sądem opowiedzieli jednak, że w orgiach i brutalnych gwałtach brali udział także rodzice dzieci. Teraz to oni stanęli przed sądem. Grozi im 15 lat więzienia.

/EnDe/

 

- reklama -

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj