Dożynki Gminy Krzyżanowice w Roszkowie [ZDJĘCIA]

Gminne Dożynki Roszków
Dożynki Gminne w Roszkowie

Świetna pogoda i multum atrakcji przyciągnęły mnóstwo mieszkańców Gminy Krzyżanowice, którzy hucznie świętowali Gminne Dożynki w Roszkowie.

W sobotę Dożynki rozpoczęły się od występów dzieci ze świetlicy, po których przygotowano dla najmłodszych zabawę z Crazy Clubem. O 18:00 na scenie pojawił się Mirek Jędrowski. Po jego występie rozpoczęła się zabawa taneczna do której przygrywał zespół Melo-Rytm. Na koniec pierwszego dnia dożynek na mieszkańców czekał pokaz sztucznych ogni.
Drugi dzień Gminnych Dożynek rozpoczęła uroczysta msza o godz. 13:00, po której nastąpił przemarsz dożynkowego korowodu ulicą Pomnikową, Wiejską i Raciborską. Korowód zaprowadził mieszkańców na boisko LKS-u, gdzie, po uroczystym otwarciu imprezy i przekazaniu chleba, rozpoczęła się artystyczna część imprezy. Na scenie zaprezentowały się się dzieci i młodzież oraz zespoły taneczne. O godz. 17:30 wystąpił Kabaret Młodych Panów, następnie zaplanowano losowanie głównych nagród loterii i zabawę taneczną z DJ-em. Dla gości poza głównymi atrakcjami przygotowano wiele punktów gastronomicznych, a dla najmłodszych karuzele, animacje i żywe rzeźby.

- reklama -

oprac. /KaC/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here