5 medali dla zapaśników Unii

5 medali dla zapaśników Unii

Międzynarodowy turniej w Miastku był sprawdzianem formy dla młodych zawodników. Zapaśnicy prowadzeni przez trenera Piotra Żurawika pokazali świetną formę i zdobyli aż 5 medali.

Zapaśnicy Unii Racibórz mieli ostatnio okazję skonfrontować swoje umiejętności na tle wymagających rywali, między innymi z województwa pomorskiego i Kaliningradu z Rosji, podczas Międzynarodowego Turnieju o Puchar Starosty Bytowskiego młodzików w stylu klasycznym, który odbył się w Miastku (woj. pomorskie). Dla reprezentantów raciborskiej Unii był to jeden ze sprawdzianów formy przed Mistrzostwami Polski w tej kategorii wiekowej, zaplanowanymi na listopad w Janowie Lubelskim. Podopieczni trenera Piotra Żurawika wywalczyli na tych zawodach ostatecznie pięć medali.

- reklama -

Na najwyższym stopniu podium stanęli: Kajetan Jakubowski (38 kg) i Karol Staniewicz (85 kg). Na drugim miejscu rywalizację ukończył Wojciech Iwanowski ( 62 kg), medale brązowe zdobyli Michał Rostek (62 kg) i Ron Phirun (35 kg), a na czwartym miejscu turniej ukończył Marcin Szymiczek (57 kg). W grupie dzieci, Ignacy Kosmala wygrał kategorię do 38 kg.

oprac./A/

fot. Unia Racibórz

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj