Bezrybie na zawodach wędkarskich w Krzyżanowicach

zawody wędkarskie w Krzyżanowicach

Zawody wędkarskie kończące sezon 2018, które odbyły się na łowisku Brudny nie zakończyły się tak spektakularnie, jak oczekiwali tego zawodnicy. Po czterech godzinach łowienia niewielu mogło się pochwalić choć jednym okoniem.

W niewesołych nastrojach wędkarze gminy Krzyżanowice zakończyli tegoroczny sezon. W niedzielę 7 października 2018r. odbyły się zawody wędkarskie, które miały miejsce na stawie pożwirowym Brudny. Wzięło w nich udział 15 seniorów i jeden kadet. Wszyscy liczyli na szczupaki lub karpie, a po czterech godzinach łowienia niewielu mogło się pochwalić choć jednym okoniem. Czasem na haczyku pojawiła się mała płotka, czasem jeszcze mniejszy jazgarz.

- reklama -

W zmaganiach kończących sezon 2018 najlepiej poradził sobie Krzysztof Więcek (1060 pkt), drugi był Jerzy Girtler (1020 pkt), trzeci Hubert Zygar (840 pkt), czwarty Andrzej Bedrunka (700 pkt). Kolejne miejsca zajęli: Robert Ernestowicz (680 pkt), Andrzej Stanik (580 pkt), Kazimierz Szczeponek (570 pkt), Krystian Wyglenda (550 pkt). Jedyny kadet – Dominik Więcek – zakończył zawody z wynikiem 750 pkt. Pozostałym wędkarzom szczęście nie dopisało.

oprac./A/

fot. Urząd Gminy Krzyżanowice

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here