Jesień w Klubie Malucha w bibliotece na Ostrogu [ZDJĘCIA]

0
Klub Malucha
Klub Malucha

Do Klubu Malucha zawitała jesień. Dzieci wykonały z pomocą swoich rodziców łańcuch z papierowych liści, układały jesienne puzzle i ozdabiały panią Jesień.

Dziś, 10 października, w bibliotece na Ostrogu odbyło się comiesięczne tematyczne spotkanie dla najmłodszych w ramach Klubu Malucha. Przybyłe na spotkanie dzieci wykonały z pomocą swoich rodziców łańcuch z papierowych liści, układały jesienne puzzle i ozdabiały panią Jesień. Przeczytano także opowiadanie „Jesienne liście”. Maluchy świetnie poradziły sobie z posegregowaniem zgromadzonych w bibliotece darów jesieni: kasztanów, żołędzi, szyszek czy jarzębiny. Na koniec przypomniano o przyniesieniu pluszowych misiów na kolejne, listopadowe spotkanie.

- reklama -

Filia nr 2 Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Raciborzu słynie z różnorodnej oferty kulturalnej. 23 października o godz. 16:30 filia przy Bielskiej 12 zaprasza na kolejne spotkanie Klubu Przyjaciół Biblioteki na Ostrogu, w którym gościć będzie pasjonatka dogoterapii Jarosława Kolorz i jej czworonożna przyjaciółka. Z kolei 25 października o godz. 12:00 w Klubie Rodzica, w ramach projektu „Integracja dla książki” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury odbędzie się spotkanie z Wojciechem Widłakiem – autorem książek dla dzieci, długoletnim redaktorem miesięcznika „Dziecko”.

fot. MiPBP w Raciborzu
oprac. /kp/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here