„Mała draka o zwierzakach” w RCK – co jeszcze w ten weekend?

„Mała draka o zwierzakach”
„Mała draka o zwierzakach”

Spektakl „Mała draka o zwierzakach” w RCK, Dzień Seniora z Akademią Fitness czy koncert chóru Rezonans Con Tutti w Rudach – zobacz, co jeszcze wydarzy się w ten weekend.

21 października o godz. 16:00 w RCK RDK (ul. Chopina 21) w Raciborskim Centrum Kultury wystawiony zostanie spektakl „Mała draka o zwierzakach” w wykonaniu Opolskiego Teatru Lalki i Aktora im. Alojzego Smołki.

- reklama -

Bohaterami spektaklu są zwierzęta, którym grozi wyginięcie – szczeżuja, pijawka lekarska, żółw grecki i wiele innych. W dobie skażenia środowiska, katastrof ekologicznych i ludzkiej bezmyślności warto podejmować temat ochrony zwierząt. Podjęła się tego reżyserka Ewa Piotrowska, która tematy „ekologiczne” czuje jak mało kto. Oprawą plastyczną widowiska zajęła się scenografka, miłośniczka starych i pięknych przedmiotów, Julia Skuratova. Po spektaklu będzie możliwość rozmowy z aktorami na sali kameralnej.

Organizator zaprasza dzieci od lat 4, młodzież i dorosłych. Bilety w cenie 6 zł do nabycia w kasach RCK. Honorowane są raciborskie karty: Senior60+ i Rodzina+.

SPRAWDŹ ZAPOWIEDZI WYDARZEŃ>>

DOWIEDZ SIĘ, CO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO W CZASIE WEEKENDU W OKOLICY>>

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj