Zgłoś kandydaturę do nagrody Mieszko AD 2018

Odyseusz Olbiński, Gala Mieszko AD 2017
Odyseusz Olbiński, Gala Mieszko AD 2017

Kandydatury do Nagrody Starosty Raciborskiego Mieszko AD 2018 można składać w dziedzinie kultury, społecznej, promocji i całokształtu działalności.

Na początku tego roku odbyła się 10. edycja Gali Mieszko, podczas której zostali wyróżnieni statuetką Mieszka, księcia raciborskiego, ci mieszkańcy powiatu, którzy swoją pracą przyczyniają się do podniesienia poziomu kulturalnego ziemi raciborskiej, działają społecznie oraz promują powiat raciborski w kraju i zagranicą.

- reklama -

Po raz kolejny organizatorzy zachęcają do proponowania osób i instytucji, które zasługują na tą prestiżową nagrodę. – Bez waszej pomocy, nieocenionej znajomości lokalnych środowisk kultury, działalności społecznej oraz promocji trudno jest obiektywnie wybrać kandydatów najbardziej zasłużonych w swoich dziedzinach – podkreśla Starostwo Powiatowe.

Wnioski z kandydaturami do Nagrody Starosty Raciborskiego Mieszko AD 2018 będą przyjmowane do 30 listopada br. Kandydatury do Nagrody Mieszko AD 2018 można składać w następujących dziedzinach:
– kultury,
– społecznej,
– promocji,
– całokształtu działalności.

Z wnioskiem o jej przyznanie mogą wystąpić:
1) organy administracji rządowej lub samorządowej oraz ich jednostki,
2) stowarzyszenia i fundacje,
3) kościoły i związki wyznaniowe, o których mowa w ustawie o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie,
4) uczelnie i szkoły wyższe,
5) prasa, radio, telewizja (media),
6) pełnoletni mieszkańcy powiatu raciborskiego w liczbie co najmniej 15.

Wnioski należy składać w Biurze Obsługi Klienta Starostwa Powiatowego w Raciborzu przy ul. Pl. Okrzei 4, lub przesłać na adres pocztowy Starostwa Powiatowego w Raciborzu, Plac Okrzei 4, 47-400 Racibórz (decyduje data stempla pocztowego) do dnia 30 listopada 2018 r.

Laureat Nagrody Starosty Raciborskiego Mieszko AD 2018 otrzyma statuetkę Mieszka – księcia raciborskiego wykonaną z brązu, dyplom oraz nagrodę finansową.

Regulamin oraz wzory wniosków dostępne są na stronie powiatraciborski.pl/main/aktualnosci_powiat/Zglos-kandydature-do-XI-edycji-Nagrody-Starosty-Raciborskiego-Mieszko-AD-2018/idn:3768.html

oprac. /kp/

- reklama -

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj