Kto zostanie drugim wiceprezydentem Raciborza?

3

To pytanie zadaje sobie dziś wielu wyborców. Pierwszego poznaliśmy jeszcze przed II turą wyborów prezydenckich. Wygrana wspieranego przez Prawo i Sprawiedliwość, NaM, Annę Ronin oraz Oblicza Ryszarda Frączka, Dariusza Polowego pociągnęła bowiem za sobą szereg innych zdarzeń.

Wiceprezydentem na pewno zostanie Michał Fita, który zawiązał z Polowym sojusz. Przypomnijmy, że obaj konkurowali w I turze o urząd prezydenta. Fita zanotował świetny, trzeci wynik i przyłączył się do Dariusza Polowego. Ten w zamian obiecał mu fotel swojego zastępcy. Jeśli tak się stanie miejsce Fity w Radzie Miasta zajmie pasjonat street workoutu, czyli ćwiczeń na drążkach – Dawid Łomnicki.

- reklama -

Kto będzie drugim wiceprezydentem? Tego Polowy na razie nie chce zdradzić, przekazując, że przed nim kilka ważnych spotkań. Na decyzje trzeba poczekać kilka dni. Z naszych informacji, o czym pisaliśmy już wielokrotnie, wynika, że jego zastępcą zostanie członek PiS. To cena za poparcie partii w wyborach. Liczą się trzy nazwiska: Katarzyna Dutkiewicz, Tomasz Kusy oraz Dominik Konieczny. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się jednak, że gra toczy się głównie między dwoma ostatnimi. Kierunkiem dla Dutkiewicz ma być bowiem wkrótce Sejm RP. Dominik Konieczny to natomiast były wójt Gminy Rudnik, Tomasz Kusy – doświadczony samorządowiec, kandydat na prezydenta z 2006 roku (przegrał wówczas z Mirosławem Lenkiem). Wszyscy są nowymi radnymi powiatowymi.

/w/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

3 KOMENTARZE

  1. Anonim

    Niestety pan Fita nie patrzył do końca kogo bierze ze sobą, chyba że potrzebny był jakis kozioł ofiarny na przyszłośc, to takim razie pan „pasjonat” jest w sam raz

  2. Krytyk-Polityczny.

    STOP…………Wszyscy zapominacie o pani ANNIE RONIN…Ta pani włożyła ogrom pracy u PREZYDENTA-elekta POLOWEGO…I byłoby nie fer aby nie otrzymała decyzyjnego stanowiska – mądra , doświadczona Kobieta…

  3. Anonim

    Nie ogrom pracy, lecz tylko tylko morze łez. Polowy i Fita pozbędą się pani Ronin w pierwszej kolejności i to z czysto praktycznych względów. Na zdjęciach z powyborczej fety Polowego nie widać żeby pani Ronin się cieszyła.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here