
Przed raciborską publicznością wystąpili Jekaterina i Stanisław Drzewieccy.
11 listopada Raciborskie Centrum Kultury zaprosiło na koncert duetu fortepianowego Jekateriny i Stanisława Drzewieckich pt. „Niepodległość na cztery ręce”. W repertuarze znalazły się m.in. utwory Fryderyka Chopina i Maurycego Moszkowskiego. Wcześniej odbył się mini recital Victorii Groeger i Wojciecha Zaparta z Państwowej Szkoły Muzycznej w Raciborzu.
- reklama -
Katarzyna Przypadło
Środowisko, jakość życia, ekologia
- reklama -





![„Żywioły” w raciborskiej bibliotece. Wystawa pełna naukowych ciekawostek [ZDJĘCIA] „Żywioły” w raciborskiej bibliotece. Wystawa pełna naukowych ciekawostek](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/07/zywioly-anna-skowronska.jpg)







![Drewniane potwory książkowe powstały w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/07/lato-z-biblioteka-30.jpg)
![Warsztaty, taniec i rękodzieło. Uczestnicy zajęć w RCK rozwijają swoje talenty [ZDJĘCIA] Warsztaty, taniec i rękodzieło. Uczestnicy zajęć w RCK rozwijają swoje talenty](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/07/lato-z-rck-9.jpg)




![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)
