Dariusz Polowy złożył ślubowanie. Nowy prezydent wygłosił krótkie expose

2

W Urzędzie Miasta w Raciborzu odbyła się dziś pierwsza sesja nowej Rady Miasta. W programie znalazło się między innymi ślubowanie radnych oraz nowego prezydenta, Dariusza Polowego. Głowa miasta wygłosiła ponadto krótkie expose.

Demografia, komunikacja i inwestycje – to na tych obszarach chce skupić się najbardziej prezydent Polowy. Podczas pierwszego przemówienia w sali kolumnowej podkreślił, że nadal stawia na osobiste kontakty i relacje, a jednym z celów jest owocna współpraca z rządem i samorządem na szczeblu powiatu i województwa.

- reklama -

Dariusz Polowy wspomniał o wymianie kadr w miejskim samorządzie, ale nie zdradził szczegółów, podkreślając, że pracę utrzymają ci, którzy podchodzą do niej rzetelnie. Wiceprezydentami, jak potwierdził po raz kolejny, będą Michał Fita i Dominik Konieczny. Nowy prezydent zwrócił się także do byłego już włodarza, Mirosława Lenka z nadzieją na współpracę i dzielenie się cennym doświadczeniem.

/wk/

- reklama -

2 KOMENTARZE

  1. no to dobra zmiana w Raciborzu …. ha, ha, hi, hi …. Ciekawe jak szybko prezydent rozwiąże bolączki miasta. Za kilka miesięcy wybory do sejmu i szemrana zmiana się skończy …..

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here