Wygraj wejściówkę na piątkowy występ kabaretu SMILE w WCK

0
Występ kabaretu SMILE w Wodzisławiu Śląskim

Jedna osoba ma szansę wygrać wejściówkę dla dwóch osób na piątkowy występ kabaretu SMILE w Wodzisławskim Centrum Kultury (23.11.2018).

Nowy program kabaretu Smile „To się nadaje do kabaretu!”.

- reklama -

Powraca wyczekiwana Bożena i jej mąż Merlin. Nowe perypetie tej zwariowanej pary to tylko część programu Kabaretu SMILE. Na całość składa się laboratoryjna mieszanka codziennych sytuacji, ponadczasowych tematów i przerysowanych postaci, które niesamowicie bawią każdego z nas. Nowe skecze, piosenki, gagi, puenty i inne odczynniki tworzą wybuchową reakcję. Poza salwami śmiechu przychodzi chwila zadumy i myśl: „Czy faktycznie tak jest też w moim życiu?”.

Występ kabaretu SMILE 23 listopada w piątek o godz. 17:30.

Konkurs na łamach portalu Facebook

Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać dwa proste kroki:
1. Polub naszą stronę na facebookututaj )
2. Pod konkursowym postemtutaj ) odpowiedz w komentarzu na pytanie: DLACZEGO CHCESZ WYBRAĆ SIĘ NA PIĄTKOWY WYSTĘP KABARETU SMILE?

O wygranej nie decyduje kolejność zgłoszeń – zwycięzca konkursu wybrany zostanie przez redakcję na podstawie najciekawszej, najbardziej kreatywnej odpowiedzi. Nazwisko osoby, która otrzyma darmową wejściówkę na kabaret, zostanie podane w portalu społecznościowym Facebook, na profilu raciborz.com.pl, 22 listopada po godz. 12:00.

W konkursie może wziąć udział każda osoba powyżej 18. roku życia, która posiada profil w serwisie facebook.com. Warunkiem bezwzględnym do uczestnictwa i otrzymania nagrody jest posiadanie profilu z danymi zgodnymi z prawdą.

W przypadku wygranej, zaproszenie nie podlega wymianie na jego wartość pieniężną. W kwestiach nieujętych w regulaminie konkursu rozstrzyga organizator.

Serwis Facebook.com udostępnia wyłącznie infrastrukturę, dzięki której możliwa jest organizacja konkursu. Facebook nie sponsoruje i nie uczestniczy w organizacji konkursu, a tym samym nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.

/kc/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here