
Organizatorem rozgrywek w hali sportowej w Bohuminie był Ludowy Klub Sportowy z Tworkowa.
2 grudnia (niedziela) odbył się mikołajkowy turniej piłki nożnej dla dzieci, w którym udział wzięło 12 drużyn: LKS Tworków Pasy, FK Bospor Bohumin, Forteca Świerklany, AFG Babice, UKS Dream Team TG, LKS Tworków White, LKS Tworków Red, KS Szczerbice, WAP Wolbrom, TJ Sokol Silherovice, AP Gol Racibórz oraz AP Górnik Zabrze Syrynia.
Z powodu mikołajkowego charakteru imprezy nie przeprowadzono klasyfikacji. Nagrodami wręczonymi przez Mikołaja z Diabłem były medale, dyplomy i kosz słodyczy.
fot. fb/ Nasz Tworków
oprac. /kc/





![O Tajlandii, Kambodży i Wietnamie w bibliotece w Markowicach [ZDJĘCIA] O Tajlandii, Kambodży i Wietnamie w bibliotece w Markowicach](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/Azja-Joanna-Lyko-Dominik.jpg)
![Ferie pełne wyobraźni. Warsztaty z Ciocią od Klocków na Zamku Piastowskim [ZDJĘCIA] Ferie pełne wyobraźni. Warsztaty z Ciocią od Klocków na Zamku Piastowskim](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/zamek-piastowski-ferie-zimowe-cioca-od-klockow.jpg)







![Zima pełna pasji. Taneczne i kreatywne ferie w Raciborskim Centrum Kultury [ZDJĘCIA] Zima pełna pasji. Taneczne i kreatywne ferie w Raciborskim Centrum Kultury](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-rck-taniec.jpg)
![Komiksowe ferie w raciborskiej bibliotece. Pierwszy tydzień pełen przygód [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/biblioteka-ferie-zimowe.jpg)



![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)
![Udany start Łamatorów podczas turnieju w Bieruniu [ZDJĘCIA] Udany start Łamatorów podczas turnieju w Bieruniu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/lamator-raciborz-14.jpg)




