Jak zadbać o psa zimą? – II Festiwal Ubranek

II Festiwal Ubranek Racibórz

8 grudnia od 10:00 do 14:00 na placu przed sklepem zoologicznym Zoo-Mar (ul. Długa 10) odbędzie się II Festiwalu Ubranek, podczas którego zostanie zaprezentowana psia moda.

W okresie zimowym warto pamiętać o komforcie i bezpieczeństwie naszych czworonożnych przyjaciół, którzy tak jak my odczuwają skutki niskich temperatur. Aby zadbać o ich odzież warto wziąć udział w II Festiwalu Ubranek i zapoznać się z psimi trendami. Na wieszakach znajdą się kurtki, wełniane swetry, bluzy sportowe, płaszcze przeciwdeszczowe czy skórzane ramoneski. Sklep oferuje szeroki wybór dla psów małych jak i dużych ras. Właściciele zwierzaków będą mogli skorzystać z rabatów na wybrane ubrania.

- reklama -

O godz. 12:00 odbędzie się pokaz psiej mody, podczas którego właściciele wraz z psami przejdą po wybiegu (obowiązują zapisy, ilość miejsc ograniczona). Wyróżnione psy otrzymają nagrody rzeczowe. Dodatkowo odwiedzający będą mieli okazję przetestować produkty do pielęgnacji psich łap i skonsultować się ze specjalistami zajmującymi się żywieniem psów.

fot. pixabay
oprac. /kc/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj