Profilaktyka w rytmie rapu w wodzisławskim ZST

0
ZST Wodzisław profilaktyka

4 grudnia w ZST odbyło się spotkanie profilaktyczne w ramach realizacji projektu „Przepis na sukces”, które poprowadził pan Jakub „Anatom” Nowak oraz pan Bartłomiej Krakowiak.

To program profilaktyczny opracowany przez młodych dla młodych. Znany raper Jakub „Anatom” Nowak wraz z podróżnikiem Bartłomiejem Krakowiakiem opowiedzieli o swoim przepisie na sukces. Obaj musieli zmierzyć się na swojej drodze życia z uzależnieniami, brakiem wsparcia ze strony rodziny czy negatywnymi wzorcami zachowań. Podczas spotkania podzielili się swoim doświadczeniem z młodzieżą szkoły. Młodzież dowiedziała się jak zapobiegać problemom z przestępczością oraz jak poradzić sobie z destrukcyjnymi zachowaniami.

- reklama -

Przekaz zajęć oparty został o popularny rodzaj muzyki hip-hopowej, który z pewnością trafi do młodych. Podczas spotkań z młodzieżą prelegenci promowali pozytywne wartości, starali się zaszczepić pozytywne myślenie, pokazując alternatywy dla współczesnych, nie zawsze wartościowych, rozrywek. Organizatorem spotkania była: pedagog ZST, mgr Alina Wójcik

fot. ZST Wodzisław Śląski
oprac. /kc/

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here