Katarzyna Siwczyk i jej „Kobiety ze Śląska” w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]

0
Katarzyna Siwczyk
Katarzyna Siwczyk

„Kobiety ze Śląska” to dziesięć rozmów, dzięki którym czytelnik pozna bliżej śląskie kobiety sukcesu, które jednogłośnie podkreślają, że Śląsk zajmuje w ich sercu ważne miejsce.

Annę Wyszkoni najbardziej tremują koncerty na Śląsku, Marta Frank stworzyła markę kosmetyków na bazie węgla, a Kasia Moś i Kinga Paruzel nie wyobrażają sobie mieszkać gdzie indziej. W raciborskiej bibliotece odbyło się ostatnie w tym roku spotkanie, którego gościem była pochodząca z Rud Katarzyna Siwczyk, autorka książki „Kobiety ze Śląska”.

- reklama -

„Kobiety ze Śląska” to dziesięć rozmów, dzięki którym czytelnik pozna bliżej śląskie kobiety sukcesu, które jednogłośnie podkreślają, że Śląsk zajmuje w ich sercu ważne miejsce. Publikacja obala stereotyp kobiety ze Śląska – gospodyni i kury domowej i utwierdza w przekonaniu, że Ślązaczki to kobiety sukcesu, które w każdej dziedzinie doskonale sobie radzą. Od biznesu, po muzykę i świat mody. Znajdują się w niej wywiady z piosenkarkami Anną Wyszkoni i Katarzyną Groniec, Miss Polonią Kariną Wojciechowską, aktorką Jolantą Fraszyńską, bizneswoman Martą Frank, pisarką Anną Dziewit-Meller, prezenterką Anną Popek oraz finalistką Master Chefa Kingą Paruzel.

Na spotkaniu przy Kasprowicza 12 Katarzyna Siwczyk zaprezentowała pokrótce każdą z bohaterek, nie zdradzając jednak zbyt wielu szczegółów i zachęcając w ten sposób do przeczytania jej książki. Wieczór przerodził się w miłe, kameralne, „babskie” spotkanie.

fot. MiPBP w Raciborzu
oprac. /kp/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here