Raciborska policja prosi o pomoc w ustaleniu sprawców kradzieży

Złodzieje skradli telefon i portfel z dokumentami i gotówką.

Komenda Powiatowa Policji w Raciborzu prowadzi czynności w sprawie kradzieży do której doszło 27 października 2018 roku na terenie Stacji Paliw BP w Raciborzu przy ul. Reymonta 22. Funkcjonariusze zwracają się o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzn widocznych na załączonych zdjęciach.

Z dokonanych ustaleń wynika, że dwóch mężczyzn, prawdopodobnie obywateli Ukrainy, których wizerunki zamieszczono na załączonych zdjęciach z monitoringu, w dniu 27.10.2018 roku około godziny 23:30 przebywało na terenie Stacji Paliw BP w Raciborzu przy ul. Reymonta 22. Jeden z nich wykorzystał błędne przekonanie pracownicy stacji, co do faktu, iż jego kolega jest właścicielem pozostawionego na ladzie telefonu komórkowego marki Samsung Galaxy Note GT N700 wraz z etui i pieniędzmi, czym doprowadził do niekorzystnego rozporządzenia przez nią cudzym mieniem w postaci wydania mu w/w rzeczy.

- reklama -

W związku z powyższym zwracamy się do wszelkich osób mających jakiekolwiek informację na temat danych identyfikujących sprawcę przestępstwa lub jego towarzysza, z prośbą o kontakt telefoniczny pod numerem (0)32 4594-200 lub -382, mailowy pod adresem [email protected] lub osobiste stawiennictwo w Komendzie Powiatowej Policji w Raciborzu – Wydział Kryminalny (pokój 209).

Kradzież na stacji benzynowej

publ.: /EmZet/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj